Lütfen çok önemli bakın n'olur :(

Arkadaşlar kızlık zarı nasıl bişeydir ? kızlık zarı patlayınca vajina olmazmı nasıl bişey olur ? benim kızlık zarımın yırtılıp yırtılmadığından emin değilim ondan sordum :(((

Güncellemeler:
pardon vajinanın içinde kızlık zarı olmazmı nasıl bir görüntü olur ?
Yaa ben aynaya geçip baktım hem önden hem arkadan bir delik var içerde acaba omu bozulmuşmu yaa :( doktorada gitcem kontrole

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle hymen diye bilinen kızlık zarı vaginanın girisinde 3 4 cm ortası delik olan ve vagina ceperine baglı bir zar.

genellikle ilk cinsel ilişki sırasında acık pempe kan gelir. kanın miktarı kızlık zarının kalınlıgına göre degisir. vaginandan bir iki damla gelirse zedelenme olmuştur fazlası gelirse geçmiş olsun

üniversite ve sonraki yıllarımda kendi deneyimlerinden 3 kereden bahsediyorum 2 ilişki hafif bir acı duyduklarını belirtiler ben devam ettim 1 tanesinde cok agrıdıgını söyledi aradan 3 gün sonra ilişkiye girdik sorun yoktu .

kızlık zarının ilk yırtılmasından itibaren 7 gün içinde dikebilirsen normal hayatına devam edebilirsin bakire olarak yoksa evlenmeden 2 gün önce 400 600 tl dikiyorlar kadıköyde bir hastanede yapılıyor. reklam veremem ama doktoru tanıyorum kürtajdan zengin olmuştur.

kızlık zarı elastik ise bir sorun yok ancak dogumda yırtılır.

tüm bunları nerden biliyor derseniz hem deneyim hemde maliye okurken bazen canım sıkıldıgında kuzenimin tıp kitaplarını okuyordum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızlık zarı vajinanın 1-1.5 cm gerisinde ince bir zar.Vajinanın görüntüsü değişmez bozulunca.İlşikiye girdin mi peki?

0|0
    0|0
  • Nasıl bi gerizekalısın bilmiyorum ama hadi gel halay çekelim :))

1|4
    1|0
  • artık tamamen yaş seviyesi düştü heralde sitenin. sorulara baktıkça şaşırıyorum. arkadan aynaya bakarak kızlık zarı arayanlar var ya :-//

0|0
    0|1
    • arkadan bakınca vajinamda büyük delik gördüm ama

• Kızlık zarı vajinanın dudaklarının ayrı kalmasını sağlayan bir yapı yırtıldığında vajina kapanıp birleşiyor ve dümdüz bir hal alıyor böylece zaman içinde kayboluyor, bunun durumunda vücut sıvı atımını sadece terleme yolu ile gerçekleştiriyor :D

0|0
    0|0
  • merak etme hala normal bir kadin olursun. hic bir degisiklik olmaz vucudunda. sadece ilk iliskinde kan gelmez o kadar.

0|0
    0|0
  • link bak burda çeşitleri var seninkide bunlardan biri olabilir yırtık gibi gözükende var yanii

0|0
    0|0
  • kızlık zarın patlayınca ölüyosun

0|0
    4|0
  • :) fazla kasma guzelim ya. kimse anlamiyacak disardan bozulup bozulmadigini.

0|0
    0|0
  • kızları zarı o kadar abartılacak bişi değildir, şöyle örnek vereyim, bazen burnunu karıstırırsınya hani uzun kurumuş sümük çıkar hani seve seve baakarsın öyle iç çekerek, ha işte onun gibi düşün kızlar zarı perdesi ona yakın bişidir. korkma :)

0|0
    0|0
  • ergen ergen konusma kızlık zarı süzgec gibi düşün gözenekli yapıya sahip ilişkiye grdgnde veya vajinana sert birsey soktugunda kızlık zarın bozulur sadece bakireliğin gider vajinana bsey olmaz

0|0
    0|0
  • arkadaşım o patlamak infilak etmek değil açılmak yırtılmak gibi bişey:)eğer içeri 3 cm den fazla bişey girdiyse yırtılmıştır

0|0
    0|0
  • bu ülkede doktorlar boşuna okuyor :D bari doktorların forumuna falan yaz bunu. muayene olman lazım şüpheleniyorsan.

0|0
    0|0
  • ince zar gibi şefaf bir deri. kızlık zarı patlayınca vajinaya birşey olmaz.

0|0
    0|0
    • demek istediğim kızlık zarı patlarsa vajinanın içi bomboşmu gözükür ? kızlık zarı duruyosa bu vajinanın içinde et gibi bişeymi durur vajinanın içinde ? benimki yırtık felan olabilir patlamışta olabilir bilmiyorum :( çünkü birkere zorlanmayla oldu bişeyler ondan :(

• kızlık zarını göremezsin. özel muayene veya ışık ortamında aynayla falan görülür. eğer kanama ve şiddetli acı duyduysan bozulmuş olabilir. ama zorlama nasıldı azıcık acıyınca elini geri çektiysen bozulmamıştır.

• "güncellem" en iyisi özel bir jinekoloğo gitmen. önce telefonunu al, telefon et, muayene fiyatını öğren öyle git.

• nasıl emindeğilsin bozulduğuna

0|0
    0|0
  • Vajina yok olur hiç olmaz..

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı bozulunca bir ay içinde vajina kendini imha ediyor.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yırtıldıysa kurtuldun demektir. Telaşeye gerek yok tatlım. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • Evet patlar atom bombası gibi. Bom boş dışardan baktığında bağırsaklara kadar gözükür

1|5
    1|1
  • Çok aptal bir kız olduğun belli.YADA ETEK GİYMİŞ BİR ERKEK KULLANICI...

Kızım okadar çok merak ediyorsan.GOOGLE ye yazarsın doktorların siteleri var bir sürü oradan okuyarak öğrenirsin.

2|1
    0|0
  • zar hemen girişte.yırtılıp yırtılmadığını kendin bakarak anlayabilirsin dicem ama vajinan nerde daha onu bilmiyosun sen

0|2
    0|0
  • Kızlık zarı patlamaz bomba değil bu ayol.Yırtıldığında kanar.Kanamazsa esnektir.

0|0
    0|0
  • doktora git sen anlayamazsın

0|1
    0|0
  • Neden emin değilsin

0|1
    0|0
  • kızlık zarı patlamaz bomba değil bu :) yırtılır..:) yırtılınca da vajina olur..kaybolmaz oradan:))

2|2
    0|0
  • sen şakamısın gizlican.

2|0
    1|0
Yükleniyor...