Adet öncesi kanama?

Arkadaşlar lütfen fikirlerinizi paylaşın, sevgilim 8 gün önce adetini tamamlamıştı, biz de adetini tamamladıktan 3 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve epey bir sürtünme oldu hani kısa süren bişey değildi, sevgilim dün kan geldiğini söyledi ve hatta bugün de yine aynı şekilde kan gelmiş sizce sebep ne olabilir? Lütfen bilgisi ya da fikri olan varsa yardımcı olun o da ben de şüphedeyiz

Güncellemeler:
Bu arada kendisi ağrılarının olduğunu da söylüyor, ayrıca daha öncesinden başkasıyla falan diye yorumlar yapmayın lütfen, kanaması olduğunun resmini de gönderdi, lütfen bir yardım

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yazilari okudum. Bekaretiyle alakali olacagini dusunmuyorum. Icine girmediysen hele imkansiz gibi birsey. Adet kanamasi olabilir, tahris olmustur kaniyor olabilir. Fakat yarin oburgun cikip sana bekaretimi bozdun derse inanma derim.

0|0
    0|0
    • adet kanaması değil de biz de tahrişten şüpheleniyoruz ama yine de teşekkürler yorumun için

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kız degil sana boyle yutturmaya calisiyo

0|0
    0|0
    • sağol bu yorumun için çok açıklayıcı oldu başka fikrin var mı acaba sayın çok bilmiş ya da önyargılı?

• en iyi çözüm bir haftaya kadar bir test yaptırması ardından da jinekoloğa gitmesi heralde

• Evet bencede

Erkekler Ne Diyor 1

• yerleşme kanaması olabilir bir hamilelik testi alıp bakın

0|0
    0|0
    • hamilelik testi mi :/ içine girmedim ama

• çok teşekkür ederim gerçekten bunu sevgilime söylesem iyi olacak, en azından jinekolog konusunda ısrar etmem gerekecek, her ne kadar bir birleşme olmasa da dediklerin de bir ihtimal

• rica ederim geçmiş olsun

Yükleniyor...