Beni olmadığım biri gibi tanımasını istemiyorum, ama geçmişimi bilmesinden de korkuyorum. Sizce?

Bildiğiniz üzere tecavüz davamla gündeme geldim her seferinde ve hala dava devam ediyor, cezaevinde...

Şu an sonunda daha önce hayatımda hiç hissetmedym bir duyguyu hissediyorum, öyle ki bunun adı aşk olmalı ve rabbim öyle birisine aşkı vermemi sağladı ki o kişinin yanında tamamen güvende olduğumu biliyorum, beni benden daha çok düşünüyor, koruyor, sahip çıkıyor...

Ama o bana "papatyam" dedi, papatya masumdur, bana bunu yakıştırdı, ama benim bedenimde ruhumda çoktan kirletildi, sandığı gibi masum değilim, kırlardan koparıldım bunu sadece bekaret anlamında söylemiyorum arkadaşlar, ruhum kirlendi. Papatya değilim ben dedim, devamını getiremedim, nasıl anlatabilirim ki ona "tecavüze uğradım" benliğimde ki temizlik kayboldu,gözümü hiç istemediğim şekilde açtılar, gülen yüzüme bak içim karanlık beni böyle tanı, seveceksen böyle sev, ben buyum demek istiyorum, kırlara girip papatya koparmak istersen burası senin bahçen değil, aradığın buysa çık demek istiyorum. Ama bunu nası anlatırım, diğer yandan "tecavüz" anlatılması kolay bişey değil, bana acıyan gözlerle bakmasını istemiyorum. Ama olmadığım bir insan sanmasını da istemiyorum. Olur da ayrılırsak bu sırrım onda gitsin de istemiyorum. Ama... kafam karışık..

Güncellemeler:
söyledim; kalbi aşka doru gidiyordu, onu tuttum ve sirkeledim, sana söylemelimiyim die çok düşündüm ve sana haksızlık yapamycymı anladım, aşık olduktan sonra bunu öğrenip benden kopmanı istemyorum ve sana haksızlık yapmak istemiyorum, bak sen koparılmış bir papatyaya aşık olacaksın eğer koparılmamış istiosan çık benim bağımdan dedim olayı anlattım ve daha fazla dinleyemedi susmam için dudaklarıma dudaklarını bastırdı, (ilk öpüşü) sonra da gözlerimin içine bakıp "sn benim papatyamsın" dedi
Aldığım duyumlara göre, yalan attığımı düşünmüş, ve tecavüzü kadın olmama açıklama,üstünü kapama sanmış, ama o bu duruma sevinmiş çnk beni kullanmak için eline bir fırsat geçmiş, amacı da oymuş, bu yüzden yalanlarla süslenmiş... Kuzeni birisine anlatmış ve hakkımda çok kötü laflar savurmuş, o kişide bana nakletti.. Koparılan papatyanın ömrü iki gün sürdü ve soldu

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Sen papatya değilsin. Bu doğru. Çünkü kardelensin... Bembeyaz ve çok güçlü bir kardelensin. Kardelenlerden sadece güçlü olanlar karı delip gün yüzüne çıkabilir. Sen o gücü bulmuşsun sonunda. Bütün asaletin ve dik duruşunla gün ışığına bakıyorsun artık. Tertemizsin. Ruhun da tertemiz... Sadece kendine dışarıdan bakamadığın için bunu göremiyorsun. O seni papatya sanmış, ama bence kardelen olduğunu öğrendiğinde de sevecek seni. Hatta daha çok sevecek... Bundan sonra yüzün hep gülsün kardelen =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hissettiğin kadar saf ve temiz günler geçirmen dileklerimle.. her ne olursa olsun geçmiş, adı üsünde geçmiştir.. Ben inanıyorum ki, değil senin tüm insanlığın geçmişini öğrensed o kşi, eğerki seni gerçekten seviyorsa.. sonuç değişmeyecek ve olacaksa bi ömür seninle olacaktır...

0|0
    0|0
  • Onun bahçesinin papatyası olmak istemezmisin ? Bence olabilirsin.Sen ona armağan edilmiş bir çiçek olabilirsin.Onun için yeniden açabilirsin.Yeni ve daha olgun yaprakların olabilir ? Bence anlatmalısın.Anlat derdiniki derman bulasın.

1|0
    0|0
    • Çok isterim. Ama dediğin gibi anlatmadan bahçsinin papatyası olamam zira onun hep olmadığım bir kişiye aşık olduğunu düşüneceğim ve bahçesine giremeyeceğim ait olmadığımı düşündüğümden, ama bir yandan tecavüze uğramış bir sevgili ister mi ki, bana acımaz mı, bakış açısı değişmez mi, hem insanlar çiğ süt emmiş her ne kadar güvensem de ruhum kara bir kere emin olamıyorum, bu sırrımı layığıyla taşıyamaz diye. İşte bu yüzden kafam çok karışık :(

• evet bende onun papatyası oldynu sanıyordum. Ama o kökümden koparılmama mutlu olmuş, zira koparmakla uğraşmak istemezmiş.. yani amacı sadece kullanmakmış

• -olur da ayrilirsak ifadesi varsa zaten gelecek gormuyorsun demektir bu bir.

- eger gercekten bir gelecek hayal ediyorsan ve seni sevdigine inaniyorsan paylasman senin yararina olur.(hem ona ne kadar guvendigini gostermis olursun hem de iliskinizin cinsel boyutunun onu acilir ve daha rahat sorunsuz bir iliskiniz olur)

- ucuncusu ise tecavuze ugramis kadinla iliski cok zordur. o yuzden kacarsa bunu da hos gor.

0|0
    0|0
    • Neden tecavüze uğramış bir kadınla ilişki zor ki?

Olur da ayrılırsak diyorum... Ben ondan o istemediği sürece kopabileceğimi sanmıyorum ama olur da bir gün benden soğur da gitmek ister diye korkuyorum.

• henüz yeni bir ilişkimiz var. Sence ne zamana kadar beklemeliyim ona anlatmak için?

• bu cok onemli bir olay ilsikiniz icin. ne kadar erken okadar iyi bence.

• seven adam bahane üretmez!gerçekten sever

0|0
    0|0
  • her bünye kaldıramaz böyle şeyleri...

senin elinde olan bişey değil

0|0
    0|0
    • Benim elimde olan bişey değil ama her bünye kaldırmıyor. Buda benim ne yapmam gerektiği konusunda kafamı karıştırıyor :(

• Yaşadığın üzücü olayı isteyerek yaşamadın ki

bu nedenle, Sen de masumsun.

Bunu ona uygun bir dille anlatmayı dene

bugün Anlayışla karşılamıyorsa ileride de bunu gündeme getirebilir

Allah hakkında hayırlısını versin.

İnşallah çok mutlu olmanı dilerim.

0|0
    0|0
    • inşAllah hepimiz mutlu oluruz. Gizlemeyi düşünüyordum cinsel bazda beraberliğimiz yok nasıl olsa, evlilik konuşmak içinde ilişkimiz henüz erken. Evliliği konuşacak kadar ilişkimiz ilerlediğinde, bunu ancak o zaman anlatırsam yine de haksızlık mı yapmış olurum?

• Gizlemeyi düşünmeni anlıyorum;

Evet söylemen lazım ama zamanına sen karar ver

Daha ilk başta söylemek, olmaz belki ama

Arkadaşlığınız bir iki ayı olduğu zaman

Evlilik konusu geçmeye başlayınca söylersin dediğin gibi.

• burada rahat olduğun gibi rahatça açıkla ve oluruna bırak çünkü hayat acımasız herşey iyi giderken belli bir zamandan sonra öğrenmesi daha kötü olur.

o tarz insanlar, davalık değil direk asılmalık değerlendirilmeli.

0|0
    0|0
  • Bi gün gelip aramızda asla sır olmasın diyip en büyük sırrını sana anlatırsa ne yapacağını merak ettim.

Bazı erkekler umursar ve çok kafaya takar ama bazıları(gerçekten aşık olanlar) sevdiğini her haliyle sever. Sonuçta isteyerek bu olay gerçekleşmedi yani. Umarım bi gün bunu söyleyecek cesareti toplarsın ama sevgilin anlayış gösterir mi bilemicem. Anlayış göstermesse malın tekidir zaten. Anlatırsan sırtından çok büyük bir yük kalkacaktır emin ol.

0|0
    0|0
  • işin zor be kardeşim hakkında hayırlısı olsun eğer çok seviyosan o kişiyi bunu ona tüm gerçekleriyle anlatmalısın zaten gerçek sevgide böyle olur seni olduğu gibi kabul ediyorsa sana olan aşkını gösteriyor demektir

0|0
    0|0
    • Haklısın. İlişkimiz daha yeni sanırım biraz bekleyip gerçekten güvendiğim an anlatacağım. Yorumların geneli anlatmamı söylüyor.

• düşünmezdim normalde hep kusurlarımı saklardım, benden insanlar soğumasın uzaklaşmasın diye ama bu olayı yaşadım ve şu an benim yalandan bir aşka ihtiyacım yok. Sevecek insan kusurlarını da sevmeli sevdiğinin. Zira mükemmel sanırsa beni, olmadığımı gördüğünde nasıl olsa kaçar hemde hayal kırıklığıyla.

• doğru söz söylenildiğinde onu takdir etmek gerekir mutlu olman dileğiyle...

• Öncelikle şu an yine bazı duyguları hissettiğin için senin adına çok sevindim.Umarım çok mutlu olursun.Herkes her gerçeği kaldıramaz belki ama yinede söylemek lazım.

0|0
    0|0
  • ona söylersen bu yazdıklarını emın ol sana sevgısı degısmez aksıne artar

0|0
    0|0
    • artacağını düşündürten nedir?

• sen mecbur er yada gec soyleyeceksın bunu.ıstesende ıstemesende.artacagını dusunduren cok sebeb var anlatmak la bıtmez.sen bu yazdıklarının aynıısını on a yaz gonder.sevıyorsa herhalınle sevsın

• Geçmişini gizleyen biri geleceğini kuramaz

0|0
    0|0
    • Haklısın. Umarım bunu anlattığımda benim için görüşleri değişmez :( ama gün gelirde bunu ya karşıma çıkarırsa :(

• senin gibi delikanlı birini haketmemiş demekki üzülmeye hiç değmez

0|0
    0|0
  • ınsan acıyla yasayamaz anlat ona sonra ögrenöesin baskasından duymasın zaten seviyorsa gitmez

0|0
    0|0
    • Kimse bilmiyor benden başka. Bu olayı tek başıma sırtımda taşıyorum. Ben söylemediğim sürece başkasından duyması imkansız.

• işte söyle ki ne olucaksa olsun bitsın sonra seviyorsa sımsıkı sarılsın sana bu olay yuzune gidecekse gitsin

• o olaydan dolayı sımsıkı sarıldı bana :( ama sarılma amacı sadece kullanmakmış, bunu başkasından öğrendim... ve hakkımda çok kötü konuşuyorlarmış zira tecavüzü bişeyleri örtmek adına bahane sanıyorlarmış. ve ne varsa anlatmış zaten

• Seni nasıl tanımasını istemiyorsun ki?Ayrıca sen anlat, o karar versin.

0|0
    0|0
    • Beni dağdan koparılmamış masum saf biri gibi tanımasını istemiyorum. O öyle sanıyor ama değilim.

• Seniin geçmişine göre yargılayacaksa, zaten ondan adam olmaz.Adam olmayanlarla da işin olmasın.

• anlat

0|0
    0|0
  • çok çabul öpücük veriyorsun erkeklere... Bunu bir düşün istersen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kafa karıştırmayacak bir olay değil ki.Uçkuruğuna düşkün 5 kuruş etmeyen adamların genç kızlarımızın hayatlarını bir dakikalık zevk için nasıl kararttıklarını herkes biliyor..ama gel de bu durumu anlat anlatabilrsen kimilerine göre suçlu kadındır,teşvik eden kadındır...Bu adamların kızlarımızın hayatları terörize etmeye,kadına bu vebali ödetmeye kimsenin hakkı olmadığını herkesin ama herkesin bilmesi gereken ince bir konu.Otur konuş biliyorum ispat edemeyeceksin,karşındaki seni anlamayacak ama bırak inceldiği yerden bir daha kopsun.Davanın da sonuna kadar arkasında ol.

0|1
    0|0
    • Ispat gerekirse ıspatla ilgili sorunum yok, hatta anlatırsam şayet, erkek adamdır, aklına soru işareti gelmesi riskine karşın bir gazete küpürünü önüne sererim konuşmalarımı yaparken. Dava açıldı artık ben bıraksam o peşimi bırakmayacak

• Canım... Sen bu olayı bilinçli bir şekilde yaşamadın yani kendi isteğinle olmadı gerçi kendi isteğinle de birşeyler yaşamış olsaydın da ona dürüst ol derdim... Senin yasadıklarının aynısı ben yaşadım bende onu hayal kırıklığına uğratmak istemedim ve onun duymak istediği cevabı verdim. Sonra ne oldu evet nişanlandık ama ben ona söyledğim yalandan da dönemedim herşey mükemmel giderken bir anda elini nereye attıysa buldu ve gizlediğim gerçekleri öğrendi. Evet savaştı ama sonuçta sen beni kandırdın dedi yalan soyledin dedi ve hala bu sorun önüme her tartışmamızda geliyor bazen hakaret boyutuna gidiyor ne vazgeçebiliyorum ne katlanabiliyorum ama ben suçluyum ona zamanında doğruyu söylemedim neden hayallerini yıkmamak için kullanılmktan korktuğum için ama bu acısını hafifletmiyor belki zamanında dürüst olsaydım ben yine karşımda aşık olduğum adamı görecektim. Bence sen ona dürüst ol tecavüz olayına girme ama en azından bakire olmadığını dile getir ve asla sorgulamasına karıştırmasına izin verme. Tecavüz dersen de şimdi bir çok kızın yalan hikayesi tecavüze uğradım oluyor buda inandırıcı olmaz. eğer ilişkiniz ciddiye giderse o zaman anlatmayı da tercih edebilirsin ama bence vkit kaybetme gerçekleri bilsin gidecekse şimdiden gitsin, ama kalırsa da lütfen o ilk geceye kendini sakla sakın teslim olma... Zaten evlilik öncesi mutlaka bir dr yardımı alacaksın o yasadığın kabusu atmak için ilk gecende hatta bu seansa eşin olacak adamda gelsin...ama sen her zaman dürüst ol ki sonra haksız durumuna düşme benim gibi bunları yaşayan bir ablan olarakk benim tavsiyem budur. Allah gönlüne göre versin hoşca kal

0|0
    0|0
    • Tşkkürler. Evet bende düşündm sadece bakireyim demeyi ama ablacım söz konusu sadece zar değil, ruhum değişti, içimde kötü anılar var, karakterimi etkiledi bu. Bedenimi geç ruhum kullanılıp atıldı. Bir yandan da bedenseli düşnmk gerek o çocuk tecavüzü belki kaldırır ama kendi rızamla olmasını kaldıramz gibi duruyor. Ayr gazete küpürleri filan,kanıtımda var. Çok güvenilir birisi,koruyucu, onu kaybetmektn çok korkuyorm. Sanırım önce beni tanıyıp aşık oldyndu anladıktan sonra bu sırrıma ortak edicm

• Bu durumda sana şunu yap demek çok mantıksız. Çünkü anlatsan bu senin özelin herkes bilmemeli, anlatmasan da ileriye yönelik canınızın yanma ihtimali artıyor. Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin, umarım mutlu olursunuz.

1|0
    0|0
    • Evet tüm kelimelerimi ve anlatmak istediklerim, senin kelimelerinde bir cümlede özetlenmiş. İnşAllah.

• İşte gerçek aşk... Hep mutlu olun =)

0|0
    0|0
    • Eğer gerçekten bunları söylemişse senin hakkında ŞEREFSİZİN ÖNDE GİDENİYMİŞ! Allah'a havale et ve asla kendini suçlama...

• Umarım aranızı bozmak için söylenmiş iğrenç bir yalandır. Ama dikkat et...

• sadece denicem... yinede son bi ihtimal.. eğer beni kullanılacak birisi olarak görüosa kardeşini uzak tutmak isticektır.. kardeşine yakın olcam ve tavrını gözlemlicem.

• zamana bırak kendini yıpratma bu herkesın basına gelebılecek birsey kendını sakın dıslama seven insan bunları bahane etmez hersey cınsellık deıl allahım bu mübarek günlerde yardımcın olsun ve sen hep mutlu ol inşallah ..

0|0
    0|0
    • İNşAllah. Çok düşünmemem lazım galiba. zaten şartlar olgunlaştynda ben tutsam bile kelimeler dökülür ağzımdan yüksek ihtimal.

• Onunla yenıden papatya olabilirsin..

0|1
    0|0
    • Bazı şeyler unutulmaz be canım! ben bunu unutmadığım sürece ruhumda karanlık bir delik her daim kalacak.

• Psikolojik destek almanı tavsiye ederim, belki de alıyorsundur bilemedim ama sen mutlu olmayı hakediyorsun bu kötü olay basına geldi diye hayatına bitiş noktasını koyma. Mutlu ol yaşa.

Gerci diyeceksin oradan bunları söylemek kolay diye. Kolay değil ama maalesef kı bu durumdan muzdarip çok insan var ve yaşamaya mutlu olmaya devam etmeli hepsi. Sende tekrardan sevdiğin adam ile papatya olabilirsin.

• hayır yaşıyorum ve çok neşeliyim :) hatta bana "neşem" diye hitap ediyor. Yani gerçekten mutsuzum dersem yalan olur, mutluyum, işimdeim gücümdeyim, çalışıyorum, geziyorum, dostlarım var, tiyatroyla uğraşıyorum. Tedavi almayı, kendimi güçsüz ve kendime yetersiz hissetmemek için almadım. Velhasıl kendimle ilgili doğru kararı vermişim. Ama her ne olursa olsun o olay beni değiştirdi ve ne kadar mutlu olursam olum, içimde bir karanlık delik var sürekli olarak beni oraya çekmeye çalışıyor.

Yükleniyor...