Sorum bayan abla ve kardeslerime kiz kardesim subatta 15 ine girecek ve bugune kadar hic adet (regl) gormemis. V3 anneme yeni soylemis?

Fena moralim bizuldu doktora gidecekler ins bisey cikmaz ya ne olur 3n kotu

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• sorun yok regl zaten 10-18 yaş arası olunur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 16 sında olanlar varmış inşallah sorun yoktur

0|1
    0|0
  • Vücut yapısı ve yağ oranıyla ilgili bu. 20 yaşında olan bir arkadaşım var. Korkma ama annen buna nasıl dikkat etmemiş ki. Bu tip konularda daha ilgili olmak lazım.

0|0
    0|0
    • Evet gec olan ornekleri duydum ya kardesum utangactir anneme soylicek bisey bulamadm zaten

• Tedirgin olma. Ufak tefek xayıf ya da çok spor yapanlarda olur. Doktor bir hormon testi yapacak ve kısa sürede sonucu söyleyecek.

• Tmmdir sagol

• inşallah yoktur bişeyi. 14-15li yaşlarda olur zaten benim bir kaç arkadaşım lise 2 de adet görmüş ve şu an gayet düzenli. sorun yok. kızdan kıza değişir bu süreç.

0|0
    0|0
    • 9-12 ilk adet gorme yasi oldugunu ogrenince cok tedirgn oldm ins sorun olmaz tesekkurler

• inşallah olmaz. ama genelde anne kaç yaşında olmuşsa kız da yaklaşık o yaşlarda adet olur.

• Anladm tekrar teşekkürler

• Bazi kizlar 10 yasinda oluyorken bazilari 15 yasinda olur. Korkacak birsey yok. Eger ki 15 yasinzda da olmuyorsa sorun var demektir. Simdiden doktora gidecek olmaniz iyi.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmaz korkulcak bişey yok, bende o yaşlarda oldum bu daha güzel bişey gelişmesi daha uzun sürmüş.

0|0
    0|0
  • Oylede annen bunu sanami soyledi tuhaf yani

0|0
    0|0
    • Hayir babama soylemis babamda dr a falan gdecegiz dedi hayrdir falan derken ondan ogrendim hem neden soylemeyecekmis bu tarz konular onemlidir ve sagligin sakasi olmaz saklanmadan bir cozume ulstiemak grrekir

• Tabiki oyle ama ilk annenle doktora kizkardedin gidebilirdi
      Bir tuhaflik varsa babana anlatilirdi
      Neyse gecmis olsun sıkınti yapmayin
      Bazi bunyelerden oluyor bu

• Teşekkürler

• Arkadasim ben saglik okuyorum kızlık zarı deliksiz olabilir cok nadir bir durumdur ama yinede baska nedenlerde olabilir

0|0
    0|0
  • Ben 17 yaşında oldum ilk. Doktora gitmemiştim ama sonradan kasık ağrıları olunca gittim kist çıktı yumurtalıkta.

0|0
    0|0
    • Himm peki sonraki surec nasil ilerledi g. olsn bu arada

• Sonra doktor tedavi için doğum kontrol hapı verdi ciddiyim.. kullandım bıraktım sonra. Ama şu yaşa geldim hala kist problemim var bir küçülüyo bir büyüyo hala kesin çözüm yok. Çok büyürse ameliyatla alırlar. Gitmiyorum doktora

• Anladm ihmal etmeyin lutfen

Erkekler Ne Diyor 2

• İcin ferah tut

0|0
    0|0
  • Nası aile l*n bu

0|0
    0|0
    • Ne varmis l*n

• Yav * git gece gece ne experi sikmisim experini ben nette okuduklarimi birde burafaki normal kisilerdn duymak istedm millet kac yasinda oluyir diye

• :) uzman tv doktorlar net falan falan bir sürü site var soru cevap şeklinde

Yükleniyor...