Erkekler bakire bir kızla ilişkiye girdikten sonra o kızı unuturlar mı?

Erkekler bakire bir kızla ilişkiye girdikten sonraki zamanlarda o kızı unuturlar mı? Yani ilk kızı unuturlar mı yoksa hep akıllarında kalırlar mı etkilenirler mi?

Erkekler ilk sevgiliniz ya da flört ettiğiniz kız farketmez her zamanda aklınızda bir yerlerde o kişi olur mu ve onu arar mısınız yoksa unutur musunuz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sevgilimi dün gibi hatırlarım. 94 de başlamıştı ilişkimiz ve 14 mart 97 de nihayetlendi. Hemde saatinide vereyim gece 1 gibi. 3 sene sürdü aynı evde de kaldık. Aynı yatağıda paylaştık ama masum öpüşmeden başka cinsel temas olmadı aramızda. Onun elini tutup gezmeyi dünyalara değişmezdim. Ona sarılıp yatmak her duygumun önünde idi. ama size tavsiyem kimseyi bu kadar sevmeyin... Sonunda aldatılırsınız. Değerinden fazlasını vermeyin kimseye.

Belki ben eskiyim artık, hızlı bir gençliğim olmadı. İlk cinsel ilişkimi evlendikten sonra yaşadım. İstemediğim için değil, ben bunu yapsam bi anlık zevk di ama o kızın geleceği kararabilirdi. evet aptalım bunu kabul ettim çünkü ağzıyla teklif edeni bile edepsizlikle suçlayıp geri çevirdim ve bu bir kişi olmadı sadece.

Sonuca gelirsek. (yine genelleme yapmadan şahsi fikirlerimi söylüyorum) Elini tutup gezdiğim kızı bile hala hatırlıyorsam eğer yattığım kız olsa kimbilir ne olurdum... Fakat bunun tersi de olabilir. Bunuda gözden kaçırmamak lazım. Artık hayatında yenilik kalmazsa heyecan kalmazsa yeni denizlere yelken açılabilir.

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer adamsa o kızla evlenir. Adam değilse herkeze yaptığı bir bokmuş gibi anlatır.2 3 ay sonrada unutur.

5|1
    0|0
  • unutulmaz,unutmadım..

0|0
    0|0
  • unutulmaz tabiki

0|0
    0|0
  • seviyorsa zaten unutmaz sevmiyorsa bekaretini almaya ikna edemez :)

0|0
    0|0
  • bakire biri ile dahaca olmadim ama ilk askimi hala unutamadim..onun yeri bende cok ayri yerde ve öyle kalacak...

Ama bakire biri ile sanmiyorum iliskiye girerim girersem geceleri rahat uyuyamam diye düsünüyorum ..eger evlenmessem..

0|0
    0|0
  • asla unutmazsın. bakire biriyle seks çok değişik bir duygudur. ayrıldıysam asla aramam. ama arada aklıma gelir doğrusu.

0|0
    0|0
  • Yani bakire olan biriyle olduysam ki oldum o ilk deneyim ogreniyorsun işi :) unutulurmu ama sevgi degil artık aklımda kalan benim unutamadıgım cok sevdigim ilk aşkım onu unutamıyorum hiç

0|0
    0|0
  • ilkler asla unutulmaz...

0|0
    0|0
  • her zaman ararım asla unutmam

0|0
    0|0
  • vicdanlı biriyse hayatı boyunca unutamaz .

0|0
    0|0
  • sevmiyosa unutur aklına bile gelmez

0|0
    0|0
  • ömrünün sonuna kadar aklının bi köşesinde durur hep.. yıllar sonra karşılaşsanda o gün aklına gelir.

0|0
    0|0
  • unutmayabilir ama çıkarcı bi tipse onlada evlenmek zorunda hissetmez kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen sorunun cevabını ben de merak ediyorum.erkek arkadaşım benden başka bakire biriyle ilişkiye girmemiş.o ne kadar benim ilkimse bende onun ilki sayılırım.eğer ki ayrılırsak umarım aklının bi köşesinde hep kalırım.tabi ki unutmasa sa hayatına devam edicek ama unutmasın.aradan yıllarda geçse evlense çoluk çocuğu da olsabeni hatırlatacak bişey gördüğünde sevgiyle hatırlasın.çok mu şey istiyorum:(

0|0
    0|0
  • Asla unutmuyorlar.

0|0
    0|0
  • bence neden hatırlasın kı dıer bakırelerın pesinden kosuodur.. belkıde ılk kısı deıldır yaptıgı..

0|0
    0|0
  • unutur aklında bulunur ama şöyle dün yemek yedigini hatırlamak gibi...yani bi önemi olmaz bakire olması

1|0
    1|0
Yükleniyor...