Penisim yeterlimi sizce?

Arkadaslar benim penisim 18 cm civari felan ama kalinligi sorun ince gibi daha dogrusu ben benim makinayi uzunda bulmuyorum beraber olduklarim uzun diyor sizde kendi seyinizi ufakmi goruyonuz psikolojikmi bu sorun her neyse en onemli sorunu ince olmasi hele bas kismi cok ufak yani bakir bir kizin seyine bile rahatca girebilirim ama kokune kadar vurunca en kral fahisesi bile aciyor diyor ben bu penisi nasil kalinlastirabilirim ben zevk alamadimi dusunuyorjm iliskilerimden kalin olsa daha zevkli oluyor biliyom kadinlarda kalin sever ztn napabilirim kalinlastirmak icin

Güncellemeler:
Ya yalanmi solucez sanki size * gizli sorduk ztn niye olmayan biseyi soluyim inanmayana atariz sikinti yok

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes sikma canini herkezde bir farklilik oluyo iste bazisinin ince uzun bazisiniz kalin kisa bazisinin ise kisa ve ince onlar ne yapsin onlarida dusun ben mesela 15 cm ama kalinligi iyi sorunda yasamadim henuz he uzun olsun istermiydim bu kalinlikta daha uzun olsaydi bende mutlu olurdum ama degil uzulmeyede gerek yok kismet buymus

0|1
    0|0
    • 15 kalin tercih ederdim ben 15 den sonrasi ztn kadina aci veriyor zevk mevk almiyorlar kalinlikta is bitiyor ben ole dusunuyorum

• Dogru orasina bisey diyemem katiliyorum ama insan oglu iste hep daha iyisini istiyo

Kızlar Ne Diyor 2

• 18 se bir altın takarım ben ona

1|2
    0|1
    • Al bendende o kadar :)

• Eger 18 se bu sitede essek gibi anirip o uyeligi kapaticakmisin yarramin ustubede senin nicki yazixam kabulmusun

• ortalama büyüklügü 12 cm imis. Bu sitedekilerin hepsi resmen p*rno yildizi bildigin. Biride gelip benim alet 12-13 cm demedi. Yalaninizi seveyim

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Ses aga bu isler böyle, herşey dört dörtlük olmuyor işte. Senin sorununda buymuş.
    İnanmış benim alette 14 cm. Ama afedersin ama takoz gibi kalın.
    Heeee memnunmuyum? bir sorun yasamadim ama biraz daha uzun olsa harika olur tabiki.

0|1
    0|0
    • Valla ole kardes inanmayan sf cok ama gercekten 18 ama gel gelelim kalin degil 3 parmak sadece zevk alamiyorum fazla dibine dibine vurmadikca o zamanda kadinlarinki aciyor napcami sasirdim

• Sende ikilimi oynuyon kardes kizin yorumuna katiliyon burada bize laf yetistiriyon benimki 18 degilse seninkide parmak kalinligindadir haksizmiyim

• Sen ne kadar eninden, kendininkinden bende o kadar eminim.
      Okey

• Yeterli

0|0
    0|0
  • @GeneraLSmokerr in annesine yeter

0|0
    0|0
  • Olm manyak mısın daha kaç olacaktı ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...