Bugün 1 Aralık Dünya AİDS günü?

Evet hastalığın öneminin özelliklerinin farkında mıyız? Nasıl bulaşır, nasıl korunulur, tedavi süreci nasıldır?

Güncellemeler:
Evet aslında korunmak çok basit, sadece prezervatif.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• konu acılmışken bır seyı belırtmekte fayda var LUTFEN OKUYUN..

ben kızılayda calısıyorum kan hızmetlerınde.. bır gece once vaya bır hafta once hatta 1 ay once suphelı bır cınselık yasamıs sahıs bızlere gelıyor kan vermek adına.. aslında test olmak ıcın.. arkadaslar HIV VIRUSUNUN PENCERE DONEMI VARDIR BAZEN 1 SENEDE ANCAK CIKAR... ondan dolayı kanım temız deyıp bıze bagısta bulunuyorsunuz sozde ve bız o kan testlerde temız cıktıgı ıcın ıcabında yenı dogan bebege verıyoruz lutfen bıraz duyarlı olalım.. verılen formdakı bılgılerı eksıksız ve dosdogru doldurunkı masum ınsanlar etkılenmesın bu surecten yalvarırım sıze... masum insanların gercek anlamı ıle kanına gırmeyın..

hıv kan ve cınsel yolla bulasır, tek eslı olun...

0|0
    0|0
  • farkındalık için belirlenen bir gün. AIDS karşı bilinçlenmek varsa etrafımızda AIDS li olan insan onunla beraber yaşamayı öğrenmek toplumdan uzaklaştırmamak, vs gibi konularda farkındalık ve bilinçlendirme için en önemli günlerden birisi. duyarlılığı artırmaya yönelik bu soru için de tebrikler.

0|0
    0|0
  • Farkındayım.

0|0
    0|0
  • Kimse bunun bilincinde değil malesef

0|0
    0|0
  • Kan ile ve cinsel temas ile bulaşır. Genelde cinsel yolla bulaşır ve kondom yüksek oranda azaltır bulaşmayı.

0|0
    0|0
    • Usülüyle kullanırsan sıfıra indiriyor

• *elinizi batırsanız

*olasılığı

• tedıklerınız teorıydı ben pratık olarak soyledım soncta onmlı olan korunmak gerısı nasıp sanırım :D

• Bu kadar cinsellik vıcık vıcıkken hemen çıkacağını sanıyorlar. bu hastalık 5-10 yıl sonra çıkar. Herkes tedbirini alsın bence yapanlar.

0|0
    0|0
  • Ewet Arkadaşlar Lutfen Daha Az İlişkiye Girelim ! Ama Boyle Olmaz :DD

0|0
    0|0
  • Hepimiz Adisiz hadi bakalım :D

0|0
    0|0
  • condom şart takmazsan takarlar ama takmayıda sevmiyorum ben ya

0|0
    0|0
  • Nikahsız birlikte olan bütün insanlar keşke AIDS olsa dünya bu pisliklerden kurtulsa :)))

0|0
    0|0
    • Bu kadar nefret çok kötü.

• Bence senin bu insanların ölmesini istemen de hayvanlık, barda buluşup yatanları ben de sevmem ama gerçekten aşkla yapanlar var, çok çok hoşgörüsüzsün Allah senin gibilerinden korusun.

• Aşkla yapanlar evlensin yapsın engel olan yok :)))

• hiç farkında değiliz ortaya ilk çıkışı berbat bir konu teşekkür paylaşımın için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...