Bilgisi olanvar mi?

Arkadaşlar vajinam da beyaz kucuk kabarik ggibi seyler var ve orada tuy de cikmiyor ve bazi bolgelerinde var ama acımiyorda iltihap falanda yok sizce neden oyle

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım sanırım durumun Molluskum Kontagiozum. İnternetteki bilgilere göre su siğilleri olarak da bilinen MK, bir deri hastalığına neden olan oldukça yaygın bir viral enfeksiyondur. Virüse maruz kalan bölgelerde, 2-8 hafta içinde küçük kabarcıklar ortaya çıkar. İnci şeklindeki kabarcıklar genellikle 1-5 milimetre büyüklüğündedir, bulaşıcı, beyaz sıvıyla doludur ve çoğunlukla toplu halde bulunurlar. MK, temas yoluyla bulaşabildiği gibi, enfeksiyonlu biriyle aynı havluyu, banyoyu ya da eşyayı paylaşmakla da bulaşabilmektedir. Seks sırasında bir kişiden diğerine geçtiği için MK, cinsel yolla bulaşan hastalıklar arasında sayılmaktadır. HIV pozitif birinde birden ve yaygın bir şekilde ortaya çıkan molluskum kontagiozum, bağışıklık sisteminin çok zayıf olduğunu ve derhal tıbbi yardım alınması gerektiğini gösterir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• o senin klitorisin olabilir mi? tam olarak neresinde vajinanın?

0|0
    0|0
  • Bunu burada sorup yanlış bilgilenme. Uzmana görün bence. Genital bölge hassastır. Dikkat et.

0|0
    0|0
  • bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum

0|0
    0|0
  • ıyyyy...

0|0
    0|0
  • malasef yardımcı olamayacagım

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Aman tanrim öleceksin :)

0|0
    0|0
  • vitiligo olabilir internetten vitiligolu hastaların resimlerine bak benzer ise doktora git derim. ama yüzde 90 vitiligo belirtisi

0|0
    0|0
    • Caresi ypk mu bunun

• Pek brmzemiyir aslinda

• Bende de genital bölge de vvede yüzümde çıkmıştı cildiye doktoruna gittim yüzümdekini gösterdim baktı vitiligo dedi. Genital bölge dışında başka yerlerde de de varsa onu göster cildiye doktoruna. Belki daha başlangıç aşamasında olduğu için sen benzetememişsindir vitiligoya. Ama anlattığına göre vitiligo olma ihtimali yüksek. Hakime git bence burdan sana fayda gelmez.

• Akut vajinit olabilir. Cinsel ilişkiden sonra çıkıyor genelde.

0|0
    0|0
    • Bakireyim

• O zaman mantar tarzı vajinit olabilir. Doktora gitmende fayda var.

• Genital siğildir, doktura gidin zamanla yayılır ve kaşınmaya başlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tavukların derisi gibi mi🐔

0|0
    0|0
  • genital siğil olabilir

0|0
    0|0
  • Dudaginda mi. tam olarak nerde

0|0
    0|0
  • Dedigini anlamadim beyaz derken pembe olmasn o?

0|0
    0|0
Yükleniyor...