Erken boşalma? Daha önce böyle birşey olmuyordu fakat!?

Arkadaşlar daha önce böyle bir sorun yaşamadım ama geçenlerde oldu ve doğal olarak hep seks yaparken aklıma geliyor ve bu daha da tetiklyor bu olayı, aklıma gelmediği zamanlar sıkıntı yok ama artık hep gelir oldu. Nasıl kurtulurum bundan? Ondan önce geliyorum hep :S
Prezervatif veya başka birşey kullanmıyorum, geciktirici de kullanmak istemiyorum çünkü karşı tarafı da etkiliyor o tarz şeyler...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• suyun altında nefesini tutma süren nasıl çalıştıkça yükselebiliyorsa. Senin sorunun da buna benzer birşey. Düzenli bir cinsel hayatın olduğu sürece ve aklına getirmediğin sürece düzelir dert etme

0|1
    0|0
    • işte aklıma geliyor o anda neler denedim bir bilsen... Arabanın kaskosunun taksidini mi düşünmeye çalışmadım, yarın pazartesi kim işe gidicekler mi düşümedim... Eninde sonunda oraya geliyorum saçma bir şekilde pfff :(

• sağol

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Cozum bulunca yaz buraya..:)

Ne yazık ki cogu erkekte var bu sorun..

0|0
    0|0
    • Anladığım kadarıyla bu olaya odaklanmak ve kasıklardaki kasları sıkmakla alakalı... Bunun kontrolü sonuru çözebilir gibi gözüküyor, birde nefes ve heyecan kontrolü var ama onu kesince de kendimi odun gibi hissediyorum ya (=

• Hahaha :)))

Bu kadar kolay olsa...;)

• Dediğim gibi bende sorun yoktu zaten, kendim yapmışım, kendim çözdüm sorunu bularak. Ondan kolay oldu (=

Erkekler Ne Diyor 2

• İlişkiye girdiğin rutini bozunca erken boşalma normaldir tekrar rutine binince eskiye döner

0|0
    0|0
  • büyük skıntı yaw

0|0
    0|0
Yükleniyor...