Bir kızın anal ilişki yaşamadığını nasıl anlarım?

Kiz arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdik ve ilişki sırasında anal seks yapmak istedim ama bir turlu girmedi. Sizce bu onun hiç anal yapmadığı anlaminami gelir

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne farkeder senin icin

0|2
    0|0
    • Sadece ben yapmak istiyorum başkası yapmamış olsun

• Kendinizi satılık mal gibi görüp birşey yasayamiyosunuz evde orsnizi buranizi patmakliyosunuz. Adam gibi sevgilileriyle yapanlarada o. bu diyorsunuz. Işte senin gibilere caktigim zaman arkamı dönerim ama onun en azından bir yalanını yakaliyamadim kaybedecekde hiç bir şeyim yok

• Yazarak yormuşuz sizi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Eski sevgilisini buluyosun hatunla yanyana getiriyorsun kız poposunu açıyor erkek penisini çıkarıyor yanyana getiriyorsun eğer uyum sağlarsa yapmışlar, sağlamazsa yapmamışlar.. Anlaşılmaz bro eğer çok hırpalanmamışsa..

1|1
    0|0
  • Kendisi cevaplamadan bunu bilmen çok zor

0|0
    0|0
  • Ahahsha harbi mi

0|0
    0|0
  • Genişliğine bak :P:D

0|0
    0|0
  • hı hı evet :)

0|0
    0|0
  • istediği kadar yaşasın son 1 ay birşey yapmadıysa anlayamazsın tekrar daralıyor :)

0|0
    0|0
  • eğer sen anal yapıyorsan senden önce de yapabilir senden sonra da yapabilir. senin için ne değişecek. poponun kızlıgını senin bozman kızın cok mu namuslu oldugunu gösterecek. analı bakirelikten dolayı yapıyorsanız iki yüzlülükten baska bir sey değildir. erkek ol yapacaksan önden yap ve de hayatında evlenirken temiz kız arama.

0|0
    0|0
    • Önden cok yaptık birazda arkadan yapalim ama kayganlastirici lazimmis

Yükleniyor...