Evlenecegim erkeğin iktidarsiz olmasindan supheliyim, cinsel birliktelik olmadan bunu nasıl anlarim?

Birlikteligimiz olmadi, ancak sevisme esnasinda pek heyecanlanmiyor, sadece ben heyecanlaniyorum, ben rahatlayip mutlu oluyorum. Ona ise bu yetiyor. Bu biraz tuhaf
degil mi, lutfen bilenler anlatsın. Bunu nasıl anlayabilirim?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• biraz tahrik et üst limite getir hareketlerinden anlarsın :D

0|0
    0|0
    • Getirdim, sadece heyecanlanan ve rahatlayan benim, once beni urkutmemek, beni dusundugu icin boyle yaptigini sandim, bakireyim diye. Sadece beni mutlu etmek niyetinde. Bu dusunceli olmak mi isteksiz mi? Offff

• geç de boşalma ihtimali olamaz mı , sen emin olana kadar dene sonra zaten karşına alıp konuşacaksın artık başka yolu yok.

• niyetini boz sende :))

Erkekler Ne Diyor 13

• o an sıkıldığı bir şeyler olabilir. xinsel iktidarsızlık öyle tespit edilmez. sertleşme var mı yok mu bunu öğrenmeye çalış

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla cinselliğe doymuş. ufak tefek şeyleri umursamıyor. yaşamış çünkü yaşayacağını.. kısacası evlendiğine pişman olacaksın

0|0
    1|0
  • Soyunmadı mı hiç? Yaşı kaç bir de?

0|0
    0|0
  • Ata binildiği gibi eşeğe binilmez.
    Evlenmiş boşanmış çocukları var ve senle tam bir cinsel beraberlik yaşayamıyor ya da sen ona çok çekici gelmiyorsun.

Okeye dördüncü aranır taş çevirsin yeter denir ya. Sizinkide o hesap seni tatmin etsin, zevk versin. O Adamla bir nevi haklı kısıtlı sonuçta ve kendini tutuyordur, tutmazsa ileriye gidecektir...

Alkol kullanıyorsanız riske girip güzel kafayla deneyin, o zaman gerçeği anlarsın...
    Not: Sen çok içme...

0|0
    0|0
  • ılıktır belki

0|0
    0|0
    • O ne demek biraz acar misin konuyu?

• arkadaşım bunu bilemem. kendisi ile konuşmayı dene. yaptıklarının anlamsız olduğunu söyle. sadece senin zevk aldığından bahset. onun zevk aldığını görmediğini, hissetmediğini söyle.

• Yapamam, cesaretim yok. Hem incitirim hem de ondan istekli gibi gorunmekten korkarim

• En kolayı kendisi ile konuşmak

0|0
    0|0
    • Asla yapamam, istekli gorunur kucuk duruma duserim

• Baska bir yolu olmali ogrenmenin, siz erkekler boyle olur musunuz, sadece kizi mutlu ederek vb gibi, siz bosalmadan, yani bu dogal olan, tabi bencil de olmasin da

• Her erkek farklıdır , siz erkekler genellemesi olmaz

• Niye böyle şüphelendin durduk yere yoksa bildiğin bişey mi var

0|0
    0|0
  • 26 yasindasin tas gibisin niye 34 yasinda bir hiyarlasin anlamadim iki gun sonra doyuramiycak diye agliycaksin :) ? Bence

0|0
    0|0
    • nedenki. adam kendine bakıyorsa tabanca 70 e kadar çalışır

• Aniden dökün fermuari aç bak ne tepki veriyor belkide utaniyordur

0|0
    0|0
  • Eli at yaprağa

0|0
    0|0
  • Yanlıs yapıyorsun. O yaşta biriyle.

0|0
    0|0
  • çok ilginç bişi

0|0
    0|0
  • sevişme esnasında elini penisine götür. sertse sorun yok, yumuşaksa başka sevgili bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...