Zarimi diktircem yardim edin?

Ben kucukken tecavuze ugradim o psikolojiyi nasil atlattim bir allah bir ben bilirim evlenicem kiz olmadigim icin evlenemiyorum zarimi diktirmek istiyorum bana yardim edin ne olur zarini diktirip evlenen var mı ise yariyomu beni yargilamayin ben yeterince kotu seyler yasadim zaten biriyle yatip bozsam zarimi asla boyle bisiye kalkismam zor durumdayim ben yoksa kendimi öldurcem

Güncellemeler:
Offf anlamiyosunuz ya soyleyemem evlencgim kisi oyle medeni bir insan degil kabul etmez beni cok seviyrum ben onu soyleyemem bunu ona
Baskalarinin onemsemedigi zar benim hayatim ailemin hayati benim ölüm sebebim

0|0
7|25

En İyi Kız Görüşü

• tecavüz gibi olaylar gizlemek en doğrusu sen isteyerek yapmadın , bakma o yorumlara sen büyük şehirde oturuyorsan bir jinekoloğa git muayene ol sonra zarını diktir.

0|0
    0|0
    • Cok tsk ederim beni anladigin icin ben zsten kotuyum bide kotu kotu yorumlar yapip duruyolar allah senden razi olsun

• Ankaradayim :(

• ben bilmiyorum ama sonuçta orada da çok iyi doktorlar vardır hymenopsi amelliyatı ismi her jin. yapmıyor bunu etik meselesi görüyor , yapanı da bulursunuz kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 25

• kızım bence açıkça konuş. bir gün birinden öğrenir o zaman çok kötü olur.
    ailenin tecavüzden haberi yok mu? ailen yardımcı olsun biraz. bence tecavüz olayını anlat dürüst ol. evlilik kurumu yalan üzerine kurumaz. ömür boyu vicdan azabı çekersin (eğer vicdanın varsa tabi)
    unutma hiç bir şey gizli kalmaz. mutlak birinden kulağına gelir o zaman çol çocuğa karışmış olursunuz daha kötü olur. facia olur. bence dürüstçe anlat. gerçekten seviyorsa inanır ve kabullenir. unutma mesele zar değildir. bakire olmayan birinin tercih edilmemesi zar olmadığından değil iradesiz biri olduğundan. ama sen farklı konumdasın. kabul edecektir

0|0
    0|0
  • Normalde gizli kullanıcılara asla cevap vermem ama, sorun içten geldi..

Bunu seni GERÇEKTEN SEVEN birine açıkça anlatabilirsin.. Onu aldatmış olmaktansa gerçekleri konuşman daha iyidir.. Sen kalbindeki niyeti düzelt yeter. Art niyetle hareket ettikçe bunalıma girersin daha fazla..

0|0
    0|0
    • Anlatamam beni anlayin lutfen cok zir gunler gecirdim ben kabul etmiyo benim cevrem beni boyle

• Dikim basit bir operasyon günümüzde artık.

0|0
    0|0
  • Diktirme.

0|0
    0|0
  • olay polise mahkemeye intikal etti mi yani saldırıdan sonrası için herhangi bir tutanak filan var mı şikayetçi olma vs vs gerçi yaranı deşmek istemem ama

0|0
    0|0
    • Var hepsi ama ben evlencgm kisinin boyle bir olay yasdgmi bilmesini istemiyorum ben zaten kotu gunler gecirdim kendimi toplayamadim hala

• bak kardeşim diyorum ama GBT denen bişey var yani adli bir olay varsa ve evlenmeden önce kontrol ederlerse diye dedim mesela ben kız olsam evleneceğim erkeğin GBTsine baktırırım ne tür olaylara karışmş sabıkası filan var mı diye

• seni seven insan zaten seni anlayacaktır, böyle bir ameliyat geçirmeyi neden istiyorsun ki.. gerçi klavye elimde yazmak kolay, bilmiyorum neler yaşıyorsun. Allah karşına iyi insanlar çıkarsın.

0|1
    0|0
    • Ben cok kotu gunler gecirdim elimde olsa bunu evlncgm kisite soylerim ama olmuyo iste kabul etmiyo kimse boyle ben niye mytlu olamuyorum ki kimseyle yatmadim gidip yatip yatip orosplk yapmadim

• Cok seviyorum :( ben cok bisi istemiyorum benimde bir yuvam olsun ne olyr

• tamam anladım :) hakkında hayırlısı.. sen kendini mutlu hissedeceksen ve yapman gerektiğini düşünüyorsan ol bakalım ameliyet.

• sen nişanlına veya eşine önce yaşadığını anlatkı kötü haber tez duyulur bilerek kabul edecek adam gibi adam varsa kabul etsin

0|0
    0|0
  • Düğünden iki veya üç gün once diktrmen lazım ilişkide anlasılmaz ama önceden diktirirsen Düşüne kadar yıne eski haline gelir

0|0
    0|0
  • Al sevgilini git test yaptır. Anlaşılıyor her şey. Doktorlar anlıyor yani tecavuz mu yoksa başka bisey mi hem yalan soylemezsin hem de inanmışo olur

0|0
    0|0
  • Tanıdık bir doktor bulman lazım

0|0
    0|0
  • bence bu sallıyor ama dogru olan bişey var kız olmadıgı çünki erkek bu dallama tecavuze ugrasa bıle gotden delmıslerdır ordada dıkılecek bısey yok kafana takma bozulmaz devammm

0|0
    0|0
  • Sen istiyorsun ki biri senin elinden tutsun götürsün.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kişiye tecavüze uğradığını anlat seviyorsa evlenir

0|0
    0|0
  • Söyleyemem demişsin
    hiç mi Vicdanın sizlamayacak peki?

0|0
    0|0
  • zarın üstündeki tarihe dikkat et aman, genelde 1974 tarihli oluyorlamış:)

0|0
    0|0
  • Hayatını bir yalan üzerinemi kuracaksin

0|0
    0|0
  • ama evleneceğin erkek zarının yapay olduğunu anlıya bilir

0|0
    0|0
  • ben alırım onemlı degıl canım:)

0|0
    0|0
  • kocana anlat bu durumu daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ailenden habersiz yapma ailen bilsin onlar yardım eder

0|0
    0|0
  • diktirme.

0|0
    0|0
  • sonra yüzüne nasıl bakacaksın, hep bu yalanla mı yaşayacaksın. seni olduğun gibi kabul etmeyenin cehennemin dibine kadar yolu var. yapmayın böyle şeyler. çok aşağılık bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun :s

0|0
    0|0
  • peki sana kucukken nasil tevavuz ettiler ailen e suc buluyomusun bunun icin? ayrica oadam cezaisini cektimi?

0|0
    0|0
  • Bence senin amacın ilgi çekmek kaç gündür bu şekilde soru sorup duruyorsun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence eşine anlat anlayışla karşılar.

0|1
    0|0
  • Senin namusunu zarinla olcen bir adamla evleneceksen buyur.

0|0
    0|2
    • Haklisin bende oyle dusunuyorum ama cevrem ailem oyle dusunmuyo

• Tabikide hayir bana neden kiziyosub benim sucum ne beni buna itenlerin sucu o

• Sa kziiyormuyum ;)

• Medeni olmayan bir insanla evleneceğine evlenme daha iyi

Kaç yaşında tecavüze uğradın ki hem ayrıca tecavüze uğramış biri zara sahip olmasada bakiredir bence çünkü kendi hataları değildir bunu böyle düşünemeyen biri ile evlenilmez

0|0
    0|0
  • Diktirme, kendine hakaret edersin ne kadar igrenc birsey ya

0|0
    0|1
    • Senin diktirme dedigin sey benim hayatim

• Zihniyetin ve beynin guzelmis guzel kullan

• bakire olmayan kizlarin 1 Numara bahanesi: Tecavüze ugradim ben öhöhö :(((((((

0|2
    1|3
    • Hic bisi demiyorum kinadin ama allah sana vermesin.

• he yav

• diktirmek yerine evleneceğin kişiye söyle

0|0
    0|1
Yükleniyor...