Penisin büyük olması kızları gerçekten etkiler mi?

Arkadaşlar selam. Bazı izlediğim deney videoları olsun, buradaki bazı paylasımlar olsun büyük penisin kızlar tarafından ilgi çektiğini gördüm. Gerçekten oyle mi ve neden böyle?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Gozumu doyurur sonrada beni doyurur iyidir buyuk olması

0|0
    0|0
    • diyosun :D ya alamazsan?

• Biyolojikmen, tıbbi açıdan esnek bir organ evet doğru ama 18 cmden uzun penisler ırksal olarak helede türk kızlarında yüksek tempoda seri gel gitlerde gözünüzden yaş geliyor ona ne diceksin :D hele analsa oturamıyolar :D

• anala karsıyım saglık acısından zaten :D vajınaya gelelim 18cm olan bir turk erkegi inan bulamazsın erkeklerin burada ne yazdıgına inanmıyorum yakında bir metre diycekler ben ortamdan catlıycam ahahahha herneyse o kadar olsa bile kadını doyurur en azından hic bisey olmaz:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayir ben korkarim

0|0
    0|0
    • Oral yaparken de mi?

• oralın sözlük anlamına bak dostum, ağız yoluyla demek..

• evet analla karistirdim pardon

• yok öyle bir şey
    kim uydurmuş bunu

0|0
    0|0
    • öyle gözüküyor yaaa konu linkini bulursam aticam ve biraz once izledigim bir deneyde gosterdi bu olayi..

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok kardes öyle bir durum oral seks yaparken sadece ise yarıyor kızlarda onun haricinde farketmiyor işlevi önemli

0|0
    0|0
  • etkilemez

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir ama kalınlık daha önemli uzunluk görsel olarak vajinayı ne kadar gerdirirsen o kadar zevk verir

0|0
    0|0
  • büyük deyip çekinen oldu normal olmasına rağmen uydurma bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...