Mümkün olabilir mi sizce?

Dün bir kız arkadaşım kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdı çok söyledim inanma diye ama dinlemedi sizce gerçekten böyle birşey var mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evliliğe yakın yapılıyor benim bildiğin bir ay önce filan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Japon yapıştırıcısıyla yapıştırdılarsa belki mümkün olabilir.

0|0
    0|0
  • kalıcı yoktur hıcbır zaman

0|0
    0|0
  • Kalıcı kımse yapamaz onu kandırmıslar. Ewlenmeden 2 3 gun once yaparsan ilişkide kanama olur sadece. ama kalıcı degil bir sure snra eski haline doncek yıne

0|0
    0|0
  • Gizli zaten her ay 7cm uzuyor artık nasıl saklıcağımı bilemiyorum :/ inanmayın böyle şeylere ha balki dikişler sağlam olabilir haydar dümene sor en iyisi

0|0
    0|0
  • Kalıcı diye bişey yok

0|0
    0|0
  • Var ama bozulmadan yani gerdekten 2 en fazla 3 gün önce olmali

0|0
    0|0
  • perdecidemi?

0|0
    0|0
  • Sanmamm kalici bisey olacagini 2 gunluk omru var :)

0|0
    0|0
  • Evlenmedeni ipe sapa gelmez serserilere veren kızlar, bundan sonra herşey eskisi gibi mi olacak sanıyorsunuz? Diktirip normalleşmiş mi oluyorsunuz? Evlenmeyi de geçtim, malum, okul durumları, iş durumları vs bari iyice tanıyıp anlaştıktan sonra, ailelelerin tanışmasınsan sonra nişanlanınca filan birlikte olun. Herşeyin boku çıktı be!

0|0
    0|0
  • evet.. evlenmeden en azindan 3 ay önce yapilmali.. birde kalici yani orjinal gibi. doğrudur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ömürlük dikimi yapılıyor özel yöntemi var.

0|0
    0|0
  • kizlik zari dikilebilir yeniden ama kalici ne demek orasin çözemedim?
    Ayrica bosuna diktirmis, ruhu fahise olduktan sonra bedeni bakire olsa ne olur kocasina daha en bastan yalan söylemis olur ve gerçek elbet birgün ortaya çikacaktir

0|2
    0|0
    • Kalıcı demek 1 sene duracak demekmiş. Ayrıca tecavüze uğradı ruhu fahişe değil yani

• nasil bir sene duracak, ondan sonra kendilginden yirtilcakmi? yok oyle bisey arkadasin yalan soyluyor ya da yanlis anlamis doktorun soylediklerini.
      Ayrica kusura bakma bilip bilmeden konustum ama tecavuze ugramissa onun suçu degil ki bir zarla kendi mi ispat ettircek, kocasina durumunu anlatsin seven inanir zaten, her turlu kandirmis oluyor bu durumda

• Kocasını değil sadece kendini kandırıyon böyle birşey yaşamadım ben hala eskisi gibiyim. Diye sanırım doktor kandırmış.

Yükleniyor...