Sabah ereksiyonu nedir?

her sabah mı olunur ne sebep olurr vs vs açıklayınnn bakalım Sabah ereksiyonu

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Uyandığında penisimin dimdik yani kalkmış olmasıdır seksiyon hali,
    Sebep; vücut gece istrahat edip enerji toplar ve kalp kan basıncını yükseltir yani kan pompalamayı bu fazla kan basıncı da penise geldiğinde ereksiyin yani penisi aktif hale getirir.
    Yeterlimi arkadaşım? Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cinsel ereksiyonla uzaktan yakından alakası yok. Mesane içindeki sıvı aşırılaşınca çıkışı kasar ki yatağı batırmasın diye , bu arada toplardamarların da boğazı sıkılır ve öylemsi bir sertlikimsi durum olur. Bu durumdaki biri de uyandığında ilk yapacağı iş wcye gidip tankeri boşaltmak olur , baskı geçince de sertlik mertlik kalmaz zira toplardamarlara basınç biter.

Bununla cinsellik yaşamaya kalkmak ise kökten hüsrana sebep olur , kısacası buldumcuk konularından biri.

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey arkadaşım uydurma şeyler benimki çoğunlukla inik sabah sadece çok çişim gelmiş oluyor bazen uyanınca o zaman ereksiyon oluyor hatta çişimi yapana kadar hiç inmiyor belki o gelir başlarına ona derler belkide

0|0
    0|0
  • neredeyse her sabah olur hatta wc ye gitmek icin inmesini ya da ortalikta kimsenin olmamasini beklemek zorunda kaliyorum

0|0
    0|0
  • Güneşin doğuşunu bildiren biyolojik saatim :)

Uyku esnasında uyarı merkezlerimizin aktif olmasıyla oluşan gerçek ve normalinden daha sert bir ereksiyondur. Çoğu erkekte olur.

0|0
    0|0
  • Neden olur bilmiyorum ama olması sağlıklı olduğunu gösteriyormuş.

0|0
    0|0
  • ya sabah ereksiyonu dediğin olay, sabah çişimizin gelmesinden ibaret

0|0
    0|0
  • Olurrrrrr

0|0
    0|0
  • Bizde bilmioz erkenden uyanıyo ıste

0|0
    0|0
  • Fizyolojik bir durum

0|0
    0|0
  • Evet bende bosaldigim gunun ertesi oluyor.

0|0
    0|0
  • yurtta kalıyorsan ve temizlik görevlileri de bayan ise ve ereksiyon hali kıyafeden çok belli oluyorsa... o 3 bayanın verdiği tepkiden sonra bu soruyu bende soruyorum

0|0
    0|0
  • kalktığımızda bizden önce kalkmış günaydın diye bizi karşılıyor yokluktan hep :)

0|0
    0|0
  • gece rüyalar sabah hayaller sonra tek başına kalk sönen hayaller

0|0
    0|0
  • Sabah ereksiyonu aslında işe gidicek erkeklerin kahvaltısını hazırlaması için eşini türterek uyandırmaktır doğanın bize sunduğu güzellik tabi :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...