Erkekler bu durumda ne yapardınız?

Mesela karinizla ilk cinsel gecenizi yasadiniz kan gelmedi ama ilk kez girdiginiz belli hem aci cekiyor hem cok dar bu durumda ne yaparsiniz?

Güncellemeler:
Guvenmediginiz bir kizi yataginiza almaniz ne peki? Karaktersizlik mi?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Canı acıyorsa daha fazla zorlamam. O akşam ona sarılır uyurum.. Kan gelmemesi de benim için sorun değil. Sonuçta ben ona güvenmişim ki onunla evlenmişim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bakir deüilim takıntımda yok. Ama bakireyim diyip öyle çıkmazsa yalan söylemiş olur. Açıkça başta belirtmeli.

0|0
    0|0
  • Ver elini hastane ondan sonrasini o dusunsun.

0|0
    0|0
    • Peki kizsa ve esnekse seninle gelmek istemezse ne yapacaksin?

• Bilmem gerekir ikimizin huzuru icin aksi takdirde evlilik diken ustunde yurur.

• Esnek olduğunu düşünürüm bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Beline vururum

0|0
    0|0
  • Ağrılı oluyorsa daha dikkatli olurum. O benim kıymetlim

1|0
    0|0
  • Ben cok gordum ole darack acıdan kıvranan ama kız degil her acı ceken dar olan kızmı oluyo

0|0
    0|0
    • Yani kullanilmista olmuyor esneklik diye hir kavram var kizlarin %40 i bu durumda karsina ciksa ne yapacaksin

• sende haklısın oda var tabi ama ben doktora getırmeden emin olmam cunku bakire kız bulmak devede pire bulmak gibi bişiy artık coguda onu bahane ederek kızım dıyo

• Doktora gideriz ertesi gün eğer esnek değilse baba evine postalarım

0|0
    0|0
    • Guvenmedigjn birini yatagina almak karaktersizliktir ama.

• Diyelim ki esnek ama sen onun gururunu kiracaksin seninle gelmez o birdaha sen guveneceksin ama onun guvenini kaybedeceksin

• O yoluna ben yoluma öyleyse

• Benim icin sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • sırf bakire diye birini tercih edecek adamın alnının çatını...

0|0
    0|0
  • önce alıştırmak lazım geceye adapte olmasını sağlamak yavaş olmak lazım aniden bastırmak canını çok yakabilir. erkeğin gücüne sahip çıkması lazım kısacası

0|0
    0|0
  • o gün yapmam

0|0
    0|0
  • bu dediğin benim bizzat başıma geldi. ilk kez benimle yaptığını söyledi ve kan gelmedi. hiç birş ey yapmadım. doktora götürmek güvensizliktir. o güvensizlikle evlilik sürmez.

1|0
    0|0
    • Kizlarimizin %40 inda esnek zar vardir bu genetikle alakali ve uzman jnekologlar aciklama yapti. En iyisini yapmissin her kan gelmeyen bakire olmasa ohoo

• Kabak tadı verdi bu sorular valla. o anki pisikolojime bağlı. ilk olduğuna inanıyor Sam dert etmem. s... meye devam ederim

0|0
    0|0
  • Doktor a gideriz beraber , dar olması ilk kez oluyo olmasını göstermez

0|0
    0|0
  • yaşayamadım koktu ayrı yataklarda yatıyoruz çekingen bende incitmek istemiyorum 15 senedir evliyiz çoçuk yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora giderler büyük ihtimalle

0|0
    0|0
Yükleniyor...