Cinsellik yaşamış hanımlar kızlarr ilk ilşkide canınız yandımı?

yandıysa nasıl bir acıı tarif ederseniz yaza kısmetse evlenicem acayip korkuorumm yaşamış deneyimli insanlarrr yorum atarsa sevinicemmm

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk ilişki yaşayan bayanla olmadım

0|0
    0|0
  • Ben size bir acı tarif edeyim kolunuzu sinek ısırır kaşıya kaşıya yara olur sonra kaşıyınca bir acı olurya işte öyle yeterki erkek işi bilsin

0|0
    0|0
  • Öyle çok can yakan birley değil
    Millet abartıyor ya da acemilerin elinde hırpalanıyor
    Erbabı yaparsa yorgan bile titremez

0|0
    0|1
  • Hanım kız diyo erkekler cevap veriyor

0|0
    0|1
  • tarif edilemez bir acı ben diyeyim acı biber sen de acılı ketçap

0|0
    0|0
  • yanmistir tabi

0|0
    0|1
  • Ön sevişme, en az 15. 20 dakika vajina ıslanmadan asla birlesme olmasın. Kasılma korkuyla sevişme ve sert bir yerde olsun "Kasılırsan iki taraf içinde zor olacak"

Öncelik jinekologa gitmen yine de!

0|0
    0|1
  • Bikaç tavsiyem var.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlatilmaz yasanir hahass soru iyi bu durum biraz karsindakinin davranisi seni cok iyi hazirlamasina bagli hayvan gibi saldirmazsa sorunsuz atlatirsin korkma korkunun ecele faydasi yokk ;)))

0|1
    0|0
    • Ecele faydası yok !
      Yani o yar... k sana girecek diyorsun imi?

• Kişiden kişiye değişir. Jinekologa gidip muayene olsan daha iyi olur. Benim çok canım yanmıştı ama hiç hissetmeyenler de var. Bilinçaltına korkuyu yerleştirme

0|0
    0|0
  • Oyle abarttiklari gibi bir aci olmuyor sadece bir böcek ısırığı gibi aci oluyor ve bir kaç gün oturup kalkarken vajinanda batma hissi oluyor o kadar abartilacak bir şey degil

1|1
    0|0
    • aşırı korkuorumm nasıl atlatıcam bilmiormmm..

• İnanki korkulacak bir şey degil kendini eşinin kollarına Burak zaten sende isteyeceksin

• @Blue1990 oyle abartilacak bir aci olmuyor sadece ilk girdiğinde biraz zorluyor hepsi bu vajinanin yapisi genişlemeye musait yaradilis gereği yoksa doğum nasil yapicaktik

Yükleniyor...