Bir bilmece daha komşu kızıyla

size kız arkadaşınız lezbiyen olduğunu hatta size deli gibi tutulup bağlandığndan aşık oldugundan bahsetse siz kızlar ne tepki verirdiniz.devam mı ederdiniz eskisi gibi yoksa mesafa koyarmısınız aşka her koşulda saygınız nedir

merak edenlere söylüyorum komşu kızına açıldım durum bulanık

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hımm peki küçükken başınızdan kamyon yada kamyoncu falanmı geçti peki reca etsem söliyebilirmisiniz küçük hanım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• istemesem açıkça belirtir ama arkadaş olmaya devam ederdim.

0|0
    0|0
  • En son gene bize kalacaksın :( git şimdi pis kız hih

1|1
    0|0
  • Hemen bi alt dudak alırdım :))

0|0
    0|0
  • sen lezbiyenmisin? lezbiyenlik yaygın mı türkiye de

0|0
    0|0
  • senmi aşık oldunnn vayyy bahtsııızzzzz düzelir düzelir...

0|0
    0|0
  • E biri sana aşık olsa, sen de ona karşı birşey hissetmesen, ne yapardın onu düşün.

0|0
    0|0
  • Neighbour Affair

Naughty America

Desem?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biyolojik olarak bu doğamıza aykırı. tıbben, dinen, ahlaken, biyolojik ve psikolojik olarak normal değil biliyosun dimi?

hatırlamak istemediğin bir anın var mı? aile içi şiddet, baskı, travmalar ya da?

0|0
    0|0
  • Kimsenin cinsel tercihi beni ilgilendirmez saygı duyarım ama yuz vermem yani sonucta ben o tür konularda kadinlardan etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Saygı sonsuz tercihlerine tamam ama o kadarda değil yani hiç düşünmemiştim valla böyle bir şey bilemem ne yaparım yakınlık durumumuza bağlı dicemde bilemedimbenonu pas diyorum ben bu soruya şansımı başka sorularda denemem lazım :))

0|0
    0|0
  • ohara!

0|0
    0|0
Yükleniyor...