Cok uzuluyorum? :(?

Vajinamin icinde beyaz beyaz seyler var ama kir falan degil kalinti gibi. Yikiyorum yikiyorum cikmiyo cok uzuluyorum :(
bazen de masturbasyon yaptiktan sonra sivim beyaz geliyo. Napcam :(

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar olabilir, bazen çok fazla yıkama sonucunda da bu tarz şeyler oluşabiliyor.. Vajinadan gelen Sıvı onun temiz kalmasını ve mikroplara karşı güçlü Olmasını sağlıyor.. Sen aşırı temizlersen o da panik durumuna girip çok fazla üretiyor olabilir, ya da korunmasız kalıp mantar ya da enfeksiyon kapmış olabilir.. Geçmiş olsun..

1|1
    0|0
    • Tesekkur ederim cevabin icin

• Rica ederim arkadaşım, iyi günler.

Erkekler Ne Diyor 11

• Mantar belirtisi olabilir. Çok kaşıntın var mı? Eğer gelen beyaz sıvı mast yapmadan önce de ara ara geliyorsa akıntıların sağlıklıdır bir sorun olmaz. Ama beyaz kalıntılar için aynı şeyi söylüyemiyeceğim. En iyisi bir jinekoloğa görünmen geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Hayir kasinmiyor nedense ama hakli olabilirsin tesekkurler

• külütür testi yaptır, mantar enfeksiyon olabilir, akıntının rengi çeşitli olabilir, yumurtlama dönemide olabilir, vajinanı ıslak tutma , naylon iç çamaşırı kullanma kaliteli pet kullan , tampon koyma ,

1|0
    0|0
  • Mantar olma riski yüksek parça beyaz şeklinde geliyorsa ayrıca vajinayı su ile yıkamak cok yanlıs Ph dengesini bozarsan sadece mantarla kalmaz bir çok kadın hastalığına yol açabilir ii olmanız dileği ile geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Tesekkurler

• arkadaşım zaten kendi sıvısı kendini temizliyor su sabun vb şeyler vurduğunda ph dengesini bozarsın nette raz araştır istersen

• Arkadas dogru soyluyor sen dalga geciyon burada. En azindan merak ettigimi sordum ben iliski sirasinda problem olmasin diye saglik sorunuyla dalga gecmen yanlis

• Çamaşır suyuyla çitile diyeceğimde olmayacak.

0|0
    0|1
  • kadın doğum uzmanına gittinmi

0|0
    0|0
  • sana oralda yapılmaz şimdi bir doktora git bence

0|0
    0|0
  • iltihap olabilir bir doktora git bence

0|0
    0|0
  • abii o kötü bir durummm yaa helede benim gibi oral seven birine denk gelirsenn :(((

0|0
    0|0
  • Bu sitenin erkekleri olarak kötü bir ortak özelliğimiz var, görmeden anlayamıyoruz :))

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon başlamış, ihmal etmeyin doktora gidin

0|1
    0|0
  • Cökelek gibi mi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...