Arkadaşlar sorum erkeklerle ilgili?

bir erkek sadece bir kızda ereksyon yaşıyabiliosa bu ne demktr.. yani ortamı olmuş normalde ama hiçbişe hissetmemiş kmseye. sadece bir kızda hissetmesi normalmi? 3 aydır hssetmemiş o yönden bişe. ve bu kafaya takılıcak bişe mi?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• ereksiyon irade dışı olan bir şey. küçük bebek bile zikine dokunsan ereksiyon olur. bu işte biraz yalan var gibi. eğer ereksiyon sorunu olsa sende de ereksiyon olmaz. ama ereksiyon oluyorsa her yerde olur. ereksiyon olayı düşünce ve istek dışında olur yani iradeye bağlı değil. yapıda vardır bu.
    bence yalan söylüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir erkek arzuladi kadina tabikide daha sehvetli olur daha istekli olur ama kimsede cikip bana demesin sadece o kisiye kalkiyor ondan baskasina bisey hissetmiyorum diye bunu ancak gozu kararmis kara sevdaya tutulmus cok asik bir erkek belki olur oda gunumuzde hikaye

0|0
    0|0
    • kara sevdaya tutulsa ilişkiye başlardık normal adam depresyonda şu an psikologa gidio. bunuda kafaya takmıştı neden sadece sen diye normalmi dio hastamıyım dio. anlamadm bnde

• Öyle bir dünya yok demektir.. Sadece bir hatunu çok arzulayabilirsin ama sadece o hatunda ereksiyon yaşayıp diğer zamanlar uzununda süre normal kalmak mümkün değil, sağlık bir erkek günde minimum kendiliğinden sekiz ereksiyon yaşar sebepsiz yere.. Doktorlar söylüyor ve nitekim öyle de oluyor.. Sana olan arzusunu belli etmek için mübalağa etmiş azıcık :)

0|0
    0|0
    • vala bilmiorum bn anlamıorum bu işlerden :s sevgilide olmak istemio bnden ve olana kadar bidaha bişe yaşamayalım o yönden ddi. normal arkadaşız şu an . bir ara hasta olduğunu düşündü sadece bnde oluo diye :s

• Tamamen ilgini çekmeye çalışıyor yaş 16 falan herhalde :D

• Sabahları olunan ereksiyon buna dahil mi?

0|0
    0|0
  • öyle şeymi olur

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor demektir

0|0
    0|0
  • kızı arzuluyor demektir.

1|0
    0|0
  • ne o yav kalkmama büyüsü mü olmuş?

0|0
    0|0
    • onuda bna sordu bişemi yaptın doğru söle ddi yok sadece beddua tarzı bişe yptım ddm. bu ne demek szce bir kişide olması? adam bunu kfaya takıo ya

• ya adam bunu bir sağlık problemi gbi düşünüodu bni etkilemek için değil. hatta bna sevgyle alakalı değil bu ddi.

• sende inandin

• Anlamadiim ki :)

0|0
    0|0
  • inanma sen ona

0|0
    0|0
    • ya adam bunu kafaya takıo normalmi bu dye inanıp inanmama dğl

• peki sadece bir kişide olması ne demek?

• bilmem kaçmilyarda bir olan birşey demek

• Kesinlikle yalan söylüyor, seni bozmak istiyor, oyuna gelme.
    Harbiden severse birkaç yıl bekler, nişanlılık veta evlilik arifesine kadar seninle birlikte olmaz.

0|0
    0|0
  • çok seksi birimisin iyisini gördükten sonra daha sıradan biri tahrik etmez

0|0
    0|0
  • İki olasılık var. Ya;erkek saf kızı bulmuş, yalan söylüyor. Ya da erkeklik de bazı şaibeler var. Belki de soru sadece bir hayal ürünü.

0|0
    0|0
  • Bu bir sorun degldr ben de uzun zaman antalyada calstm nerdeyse kadnlar zorla becertiodu kendini ama hic bisey hissetmedim eve dönünce nisanlimda oldu sadece

0|0
    0|0
    • bu neden oluo peki?

• hımm peki teşekkür ederm

• Rica ederim yardmim dokunmstr umarm :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyor ve sadece seni arzuluyor fazlasıyla istek oluşuncada ereksiyon haline geliyor işte tek sana oluyosa sorun degil seviyor sevgidir bu aşırı bir şey yani başkasını gözü görmüyo işte anlasana

0|0
    0|0
    • ciddimisin? kendisi öyle demio ona bağlamıo ama bilmiorum

• inşallah öledir..

• Öyle bence

Yükleniyor...