Sevdiğini kabullenmeyen insana ne demeli?

Arkadaşımın sevdiği birisi vardı. Bu oğlan hayatında kimseyle çıkmamıştı ve sadece hoşlanmıştı birkaç kişiden.

Yahu çıldırmak üzereyim, uzaktan o ikisini gören "Sevgili bunlar." der. Konuştukları konulara baksanız ohoo... Cinsellik bile var, çocuk neler neler diyordu kıza. E kız da sırılsıklam aşık, karşılık veriyordu. Kıskandırıyorlardı birbirlerini falan.

En sonunda kıza gaz verdim, "Git söyle sevdiğini bak her şey ortada." dedim. Benimle aynı fikirde olan 5-6 arkadaş daha vardı. Kız da seviniyordu gitti itiraf etti. Çocuk ilk başta "Sevmek istedim." falan demiş en sonunda basmış HAYIR'ı. "Arkadaş olalım." demiş...

Parçalayasım geldi çocuğu. Yahu sen sevginden nasıl emin olmuyorsun? "Sapık şeyler konuşmamdan bu sonucu nasıl çıkarttın?" demiş. Kız kafayı yemek üzere sürekli bana soruyor "Ne yapacağım ne yapacağım?" Bu siteye de sormuş hatta sorular ama cevap alamamış.

Çocuk sevdiğini kabullenmeden kızı bıraktı ve aptal çocuk, daha 1 gün bile olmadan kız mesaj atmış mı atmamış mı diye kontrol etmiş.

Ego tatmini yapmıyor, kızı üzgün görünce içi parçalanıyor. Kız ağlarken üstüne alınan birisi o yahu. Gün gelecek kız onu unutup başkasını sevecek, dayanabilir mi? Gözlemlerim sonucu oğlanın, kızla konuşan erkeklere surat yaptığını fark ettim.

Onu bırakın diyelim kızı gördü tekrar, hiç mi alevlenmeyecek eskiden olan hoşlantısı. Bir de kızdan hoşlanmış! Ama sevememişmiş, çok uğraşmışmış. Maşallah ne kadar güzel ve iyi huylu bir kız gerçekten. Oğlan da biliyor bunu.

Ben "Yüz yüze görüşmeden halledemezsiniz." dedim. Kız da hala umutlanıyor "Mesaj attı fotoğrafımı beğendi." falan diye...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gunumuz turkiyesinde bizim turumuzun tam gelisimini tamamlayamamis, hatta embriyo olarak ana rahminden cikip o sekilde yasama tutunmus kesminin bayanlara verdikleri yetkiye dayanarak, karakterleri etkilenen cokca bayan var. Sonrasinda tum erkeklerin onun etrafinda pervane oldugu filan dusunen var allah muhavaza.

Bu karakterde olmayan bir bayan oldugunu varsayarak benim de yakinen tanidigim bir kiz arkadasimin, cocuklugundan beri ayni yatakda dahi yattiklari bir erkek arkadasi var ve senin gibi dusunmuyorum.

yani hersey disaridan gorundugu gibi olmayabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en basta özünü yazsaydın daha cok cevap alırdın onu diyim .. .sorunun cevabı ise cok basit o hıyarda hiç bi cacaık olmaz direk onda uzaklassın diyecem ama diyorsun ki cok sviyor o zman ikinci yol u denesin o da cevresinden biri ile bi haftalık falan cıksın eger onemserse arkadasın dan konusur o zman da suratına tekme gibi vursun seni ilgilendirmez sen benim arkadasımsın desin :))

1|0
    0|0
    • He vallahi ya. Kız kimden hoşlansa çocuk gerilmeye başlıyor.

• o zaman cevabı yapıştırısın ve arqaya sogukluk koysun sonra buz gibi cozulur bizim kalasta :))

• O çocuk kızı seviyor.Sadece altta başka bir olay var.Maddi ,aileselbir sorun olabilir.Yada kızın huyusunu suyunu seviyor fakat fiziksel olarak beyenmiyordur.Psikolojik olarak bir sonraki aşamaya geçemiyordur.Bu yazılardan anca bunları çıkarabildim :/

1|0
    0|0
  • Bence çok uzun süren bir arkadaşlık olduğu için hemen ilişkiye başlayamamış olabilir çocuk bide yazık tecrübesi yokmuş ne yapcağını bilmez :D

1|0
    0|0
  • tecrubesız ama kı o :S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...