Vajina yırtılması?

Sevgilimle ilişkiye girerken vajinam yırtıldı 3 saat boyunca kanadı ve hala canım yanıyor bunun olmasının sebebi nedir?

Güncellemeler:
Salak salak cevaplarınızı kendinize saklayın bir zahmet. Bu benim tercihim benim yaşantım kimse öyle uzaktan uzaktan oh iyi olmuş allah cezanı vermiş falan demesin. Yaparım yapmam sanane arkadaş ters geliyosa cevaplamazsın olur biter. Ben o namuslu takılan kızlarıda, ilişkiye girenlere sallayan abaza erkekleride biliyorum açıkcası kimse kelime oyunu yapmasın ben sevdiğim adamla bunu yaşıyorum memnunum kimseninde yargılamaya hakkı yok.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Rahim duvarı yırtıldı sanırım... Ameliyat olman lazım, aksi halde anne olamayabilirsin... Öküzle seks yapılmaz...

0|1
    0|0
    • rahim duvarı nasıl yırtılır? ayrıca yumurtalıkların yırtıkla ne alakası var?

• @Snob_ Rahim duvarı nasıl yırtılır?
      1- www.doktorsitesi.com/.../973017
      2- www.jinekolojidr.com/author/kullaniciyok/page/10

Eğer iyileşmeden tekrar seks yapılırsa kirli kan yumurtalıklara zarar verir...

• gönderdiğin linkleri okudum. Yırtıkla ilgili birşey göremedim. rahim duvarı yapısı itibariyle ıslak, pütürcüklü ve yumuşak bir dokuya sahiptir. sert ve keskin bir cisim sokulmadığı sürece penisle iç bölgeyi yırtmanız mümkün değildir. gönderdiğiniz ikinci linkteki yumurtalık iltihabında bahsedilen kanama adet kanaması ya da kist oluşumu sebebiyle açılan yaralar ile ilgili açıklayıcı bilgidir. Rahim içinde nadiren sezeryanda (mecburiyet oluşursa) doktor kontrolünde yırtık oluşturulur, ya da normal doğum anında bebek doğumunun sağlıklı gelişmesi için vajina alt kısımda dudak birleşkesine neşter aracılığıyla kesik atılır. Dikilmesine rağmen, sonraki ilişkilerde zorlamayla yırtılmalar görülür. Lakin bu iç duvarla alakalı değildir. www.hemensaglik.com/makale/rahim-yirtilmasi/nedir

Erkekler Ne Diyor 23

• Vajina yırtığı ağzın alt kısmında oluşmuşsa dikilmesi gerekmektedir. Doğum anında çoğu bayanın vajina altı zaten kesilerek açılır, doğum gerçekleşir ve sonra dikilir. Muhtemelen aynı yerden konuşuyoruz. Aksi halde içeride yırtık oluşmaz. Birde şöyle bir ihtimal söz konusu. Kızlık zarın tamamen yırtılmamış ve bu esnada yırtılmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Yazdığın gibiyse doktora git, sevdiğin adamla neyin kafasını yaşıyorsun.

0|1
    0|0
  • yiyemiyeceğin ekmeğin altına yatma diye boşa dememişler demekki

1|1
    0|0
  • e kızlığını bozduu, ondandır belki?

1|0
    0|0
  • vajinan yırtamaz kızlık zarıdır yırtılan veya başka şey

0|0
    0|0
  • Odun mu soktu?

0|0
    0|0
  • Öküzmuydu yirtan ayariniz yok mu siizin.

0|0
    0|0
  • Buraya sormana gerek yok hanımefendi, baksanıza cevaplara. Sanırım bir şey olmaz, öyle hadiseler olabilir, yakında geçer ama bir doktora da göstermelisin.

0|0
    0|0
  • Olabilir bende sevgilimin * yırtmıştım atletımı bastım zor durdu kanaması ustten aşagı bacak arasına sokuyordum sevgılım haz aldıgındanmı kendını bozdurmak ıcınmı götunu kaldırdı elıyle bır ıttı * allahtan gırmedı yırtıldı gecer gecer

0|0
    0|0
  • O zaman sıktır gıt bunu senı becerene soyle buraya yazma

1|0
    0|1
  • Hanımefendi böyle bisey mümkün degil

0|0
    0|0
  • 1 haftaya geçer doktora çokta gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hem memnunsun hem acıyo diyosun anlamadım :))

0|0
    0|0
  • Bu konuda bilgim yok :(

0|0
    0|0
  • senin namus anlayışın ne_?

0|0
    0|0
  • Sürtünme yöntemiyle mi yapıyordunuz?

0|0
    0|0
  • Cinselliği bilmezler nereye sokacaklarından haberleri olmaz ama cinsellik için yanar tutuşurlar!!

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • doktora git konu ciddi

0|0
    0|0
  • Harbiden mi?

0|0
    0|0
  • Annene babanada vajinam yırtıldı dersin artık oda yeni sevgili bulur malum sen bir süre seks yapamazsında şimdi

0|0
    0|0
  • Allahın sopası yok !

0|1
    0|0
  • iyi olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• masallah enişteye ^^

bence doktora git

0|1
    0|0
    • adam tek delmiyor parçalıyor valla iyiki siz kızlar gibi saçı uzun aklı kısa değiliz bu kız doktora gitmsine gitsinde ailesi ve evleneceği kocası kabullenecekmi

• Acil doktora git

0|0
    0|0
  • Evlendigin adam ne soktunda bole yaptin diycek kesin baya genisler artik vajinan zevk vermessin

0|2
    0|0
    • helalla sana çok iyi düşünüp yazmışsın senin elini öpüm elini eski atasözü var böyle göte böyle *

• Dogru deilmi

• Allah cezani vermiş

1|6
    0|0
    • aynen katılıyorum allah cezasını adam olsun günah işlmesin bir daha diye vermiş

• aynen

Yükleniyor...