Vajina tüylerini alınca kaşıntıdan duramıyorum?

Neyle alırsam farketmiyor nasıl geçirebilirim ne yapmalıyım özellikle kızlara soruyorum kullandgnz ozel bişey varsa krem vs yazın lütfen

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Sonrasında losyon gibi bir şeyler kullan. Kıl köklerini ve cildini rahatlatsın. Nemlendirici krem falan da sürebilirsin. Kuruduğu için kaşıntı yapıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben body yapıyorum göüs kıllarımı aldım bendede çok kaşıntı yaptıı dadlı dadlıda nası kaşınıyor :d

1|0
    0|0
  • Tuyunu alınca sabunla yıka hala kalınıyorsa alerjin vardır hayır yok diyorsan önce kolonya sur sonra krem

0|0
    0|0
  • Alma , makas ile kısalt , daha seksi ve kadınsı da olur aynı zamanda

0|0
    0|0
  • Sürekli alman lazım küçük küçük çıkınca başlar kaşıntı

0|0
    0|0
  • ne ile alıyorsun tüyleri

0|0
    0|0
    • Ağda

• jiletle alman daha cok kasındırır birde tam temiz olsun diye ters alıyorsan

• agdala ise pudra kullan ise yaramassa agdadan bikac saat once kesele jilet mecburen dik cikardigi icin kasindrr

• alma bekarsan:)

0|0
    0|0
  • evlenene kadar makasla al kararmaz şekli bozulmaz sarkma yapmaz. tüylrin dipleri kuruyunca kaşıntı yapar nemlendirici krem kullan

0|0
    0|0
  • Tahris olmustur

0|0
    0|0
  • Simply delicate kullan

1|0
    0|0
  • soğuk ağda bandı

0|0
    0|0
  • Alma öyle gez

0|0
    0|0
    • Öyle yapaym bari :D

• Uyuz gibi kaşınmandan iyidir :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hafta da bir sir kullaniyorum bende kasinti olmuyo ama baska sorunlar var malesef :/

0|2
    0|0
  • bepanthen, bepanthol veya hametan sür

0|0
    0|0
  • doktor bana bir krem yazmıştı eczaneden alıp kullanmıştım vajinal egzama kremi olarak geçiyo ama adını unutum

0|0
    0|0
    • Kaşıntıyı önler mi

• Farklı şeylerden bahsediyorsunuz

• Hyr denedim jiletten sonra çok kaşıntım olurdu o kremdeb sonra olmuyor

• Oraya genital bolge denir. Vajina ic kisim yani delik kisim :) bunlar ayri seyler.
    agda ya da jiletle alinca tugler cikmaya baslarken kasinti olur haklisin.
    Lazer epilasyonu oneririm kasinti olmuyor. Alexandrt cinsi lazer en etkili ve gercek olanidir ona dikkat et etkisiz lazerler ucuz ve cok kampanyali oluyor.

2|1
    0|0
    • Doğru diyosun yanlış yazdım aceleye geldi peki şu an kaşıntıyı engellemek icin ne yapabilirim

• Hic bisey yapamazsin. Belki banyoda yikanirken kese yapsan biraz rahatlar kasinti azalir. Cunku tugler cikabilmek icin kasinti yapiyor. Kese de olu deriyi alip tuglerin cikisina yer acar

• Lazerli bir vajina saatlerce deli gibi yalanir,
      Temiz ve pürüzsüz

Yükleniyor...