Masturbasyon esnasında tam ereksiyon olmuş iken vazgeçmek daha sonra tekrar ereksiyon olmak?

evet arkadaşlar belirttiğim gibi. film izlerken özellikle tam ereksiyon olmuş tam sertleşmiş gelmeye yakın süre içinde vazgeçip indirmek brakmak ve daha sorna tekrar ereksiyon olmak 2 gün süre ile bu ne kdar zararlı olur. yararı var mıdır. erken boşalmayı da bu şekil önler mi.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet erken bosalmanın engellenmesindeki en iyi yöntem budur, yani tam bosalacakken yavaslamak, baska seyler dusunmek vs. Mast sırasında da bunu sürekli uygula. Bu durumda kendini kontrol etmen de kolaylaşır ve daha uzun süre sert kalırsın. Erken boşalma problemin varsa sorunun çözülür. Deneyen erkekler etkili oldugunu söylüyor

0|0
    0|0
    • fakat bu dediğini sürekli uygulayınca testislerde ağrı oluşur

• Actım

• Sormycaksan gizliye alicam tekrar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Erken boşalma tedavisinde kullanılan dur başla tekniği dediğin zaten.

0|0
    0|0
    • peki zararı var mı. mesela boşalırken pek zevk alamadım sanki penisimden zorla sıkışarak çıktı ne biliyim damarlar ezik sanki. ufak bir acı hissederek boşaldım

• öyle yapıyorum ama iki gün sonra pek zevki olmadı boşalmanın acı hissediyorken zevk almıyorum pek. ilişki yaşarken çok erken boşalıyorum yani cinsellikte sadece boşalırken zevk alır oldum. . s

• Bir de düzenli cinsel hayatın varsa uzmandan terapi alsan kesin çözüm olur erken boşalmada sadece bu yöntem yeterli değil.

Yükleniyor...