Masturbasyon ne kadar sürüyor?

Ben 10 dakikada hallediyorum. Bitmesin istiyorum ama bitiyor. Bu ilişkidede böyle mi olur? Sırf bu yüzden geriliyorum

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili Ks üyesi,
    her güzel şeyin bir sonu vardır, Ön sevişmeyi uzun tutup daha çok zevk alıp 10 dk içindede son noktayı koyabilirsin.

bizimle paylaşmaya devam edin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O zaman ön sevişmeyi ihmal etme renklendirin ikinizde sıkılmazsınız. Devamına çare yok bitiyorsa bitiyor.

0|0
    0|0
  • Uzatmaya calis, kendini daha uzun sure erekte olmaya adapte etmen lazm. Dedigin süre kısa cunku ve iliskide de muhtemelen bu kadar olur. Süreyi uzatmann yolu; bosalmaya yakın yavaslamak, baska seyler dusunmektir. Böyle böyle bosalmaya yakn sürekli bunu yap ve her zaman böyle yap, mast yaptigin zamanlar, iliski sırasında teknigin hep bu olmalı, kendini kontrol etmeyi bu sekilde ögrenirsin. Ve böylece uzun uzun erekte kalabilirsin. Bikac ay sonra erken bosalma diye bir sorunun kalmaz merak etme.

0|0
    0|0
    • boşalmaya yakın vazgeçince testislerde ağrı oluşuyor. çünkü aşırı sperm birikiyor ve buda ağrıya neden oluyor

• O zmn tam bosalmaya yakin degil, biraz daha öncesinde kendini frenle, o zmn agrin olmaz

• Uygulayan arkadaslarim var. Adam smdi iliski sırasında 1.5 saat bosalmiyor. İkinci postada da 1.5 saat sürüyor. Gayet memnun. Bu dedgimi hergün düzenli mast yaparken uygulams. Her mastürbasyonunu en az 45 dk sürdürüyomus. Ve yaz tatillerinde günde 14defa mast yapıyomus bu sekilde. Adam smdi harikalar yaratıyo ve hic bir skntısı yok alıstıgı için. ilk baslarda skntı cekersin ama zamanla alışınca cok rahat olursun. bir de bıkmadan usanmadan aylarca yap bunu, arkadasm da yapmis bayagi bir süre

• benimde 5 10dk arası suruyor uzulme yalnız degilsin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...