Arkadaslar? Bakin?

Oksama yoluyla masturbasyon yapinca kizligin bozuldugu olur mu?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Distan oksamakla kesinlikle bozulmaz. Ancak parmagini veya kalin bir cismi vajinanin icine sokarsan bozulur. Bazen kizlar mast. sirasinda kendini kaybediyor ve tirnaklari vajina dudaklarini tahris edip hafif kanatiyor. Bunu kizlik kari bozulmasi olarak algilayip korkuyorlar. Kizlik zari bozuldugunda gelen kan normal kandan farklidir koyu kirmizi degil acik pembemsi renktedir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İçeri doğru 3 cm kadar bir şey sokmayı denemediğin sürece ki buna parmakların dahil , bozulması neredeyse imkansız.

Aynı yöntemle milyonlarca genç kız mast yapıyor , sorun olsaydı aman yapmayın sesleri dağı aşardı çoktan. Bir şey olmaz , keyfine bak

0|0
    0|0
    • Saatler sonra kan geldi sokmamama ragmen ama bu niye

• Ya hayir hic hic sokmadim ben

• Korkacak bir şey yok. Benim anlayamadığım buradaki kızlar sana daha net bilgi verme şansı varken neden dalga geçme seçeneğine hamle ediyor da illa bir uzman dr sana cevap vermek zorunda kalıyor..

Dediğim gibi , sorun olmaz korktuğun gibi sen keyfine bak

• Kızlığının morali bozulabilir.

0|0
    0|0
  • Öyle olsaydı, dünyada kız kalmazdı.

0|0
    0|0
  • Kalmazsin kardesim

0|0
    0|0
  • Bozulmaz

0|0
    0|0
  • Neyle oksuycan penis ise bozulur :)

0|0
    0|0
  • İçine girmezsen sorun olmaz

0|0
    0|0
  • içine sokmadıgın sürece birşey olmaz korkma

0|0
    0|0
    • Sokmadim ama kan geldi 5 saat sonra o nedendir

• Kismen Evet

• kızlıkda bozulma degilde o ani hareketten dolayı belki zarda catlama olmus olabilir ama korkacak birşşey yoktur merak etme ama bence artık kızlık artık bir namus timsali olmaması lazım biraz medinileşmemiz lazım ben önem vermem işin acıkcası

• İcine sokmadigin surece sorun yok

0|0
    0|0
  • Yorumsuz.

0|0
    0|0
  • olmaz içine bişe girmedikçe

0|0
    0|0
  • Ne kadar cok mast yapam var ya p*rno izliyomusun peki

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz. evet Sıradaki soru?

0|0
    0|0
    • Kan geldiyse saatler sonra nedendir

• Bak bilen kızlar dalga bile geçmişler senle 😃😝

• Ya o salak kiz her cinsellik sorusuna yorum yapiyor. Ve bozuldu diyor herkese onu kayle almiyorum pek ne bileyim ilk kez kan geldi o sekilde korktum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...