Dagla geçicek olan gelmesin lütfen :/ ?

Sünnet tam olarak nedir? Ne yapılır? Erkek kardesim yok ve sevgilim olmadı hiç. olsada sormam o ayrı bir mesele de neyse. Tam olarak ne yapılıyor?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• penisin ucundaki fazlalık 1,2cm lik et kesiliyor.
    kesim esnasında hiç birşey hissetmiyorsun ama uyuşturucular gerçekten çok acıtıyor ya.
    sünnetim geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • Sikinin ucundaki et parçasını kesiyorlar aşkım

0|0
    1|0
  • yahudilerden muslumanlara gecen bir gelenektir, penisin ucundaki eti kesiyorlar.. bunu birde kizlara yapiyorlar, kizlarda ise klitorisi tahrib edib kizin seksten zevk almasini önlüyorlar.. faydali bir sey diyenlerin aklindan süphe edilir bence...

0|0
    0|0
  • Kesiyorlar :(

0|0
    0|0
  • Erkeğin penisinin ucunda fazlalık bir et parçası vardır.. Bu et parçası koku yapar ayrıca sağlık açısından da ileriki zamanlarda sııkıntı yaratabilir. Bu et parçası kesilir.. Sünnet budur.. Sadece müslümanlara özgü bişey değildir, avrupada da sağlık açısından yaptıranlar vardır.

0|0
    0|1
  • penisin ucundaki deri parçası kesilir.

0|0
    0|0
  • penisin etrafındaki etli kısımdan 2 cm kadar kesiliyor hiç görmedinmi sen...

0|0
    0|0
  • öncelikle yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Ucunda sidik kalmasın diye

0|0
    0|0
  • kesip atıyor işte :D

0|0
    0|0
  • penisin ucundan kafa bölümü kadar deri kesilir sonra dikilir. hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Ucunda esnek deri parçası var onu kesiyolar :(

0|0
    0|0
  • İlkel ve saçma bir şey. Fazla sandıkları derinin kesilmesi. Yararları henüz net olarak belirlenmemişken zararı çoktur, vahşettir, caniliktir.

0|0
    0|3
    • ama daha temiz oluyomus

• Amin kardeşim amin.

• Din ile alaka kurmaya lüzum yoktur. Sünnet Avrupa'da da yaygındır. Yaklaşımın da saçma. Birsey yüzünden birini kaybetmiş olman o şeyi kötü yapmaz. Beyin Bedava. Kullanmaktan korkma.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayırdır sünnet mi olacaksın?

1|0
    2|4
    • yorum yapmak için saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz ya ne diyim ben size.
      He sünnet olacam he

• Merve. Bayanlarda sünnet oluyor biliyormuydun bebeyim

• Bebeyim falan nedir ¿ kendine gel :d

• 18 yaşından küçükler girmesin siteye

0|0
    0|0
    • yas 21 ve kusura bakma ben her konustugum erkekle bu muhabbette girmiyorum. senin bilgin varsa ne mutlu sana

Yükleniyor...