Anal seksi neden istediğinizi hiç düşündünüz mü?

Anal seks hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumda belirtin lütfen. Şahsen ben çok merak ediyorum; dışarıda güzel popo gördüm mü çaktırmadan bakmaya çalışıyorum. Bakir olduğum için de farkını pek bilmiyorum. Fakat kadınlara zarar verdiğini biliyorum. Önceden merak ediyordum, anal seks iyi değilse niçin popoya bakıyoruz, diye, evrim teorisi aracılığıyla aradığım cevabı buldum: Üreme değeri ve ebeveynlik yetileri yüksek olan bir kadın tespit etmek problemlerden biridir. Bu problemleri çözmekte yetersiz kalan erkekler evrimsel sürecin ardından yerlerini söz konusu problemlerin üstesinden gelen erkeklere bırakmışlardır (Buss, 1998).
Fiziksel çekiciliğin belirleyicileri arasında önemli bir yeri olan bel-kalça oranı (waist-to-hip ratio) hakkında yapılan birçok çalışma göstermiştir ki, düşük bel-kalça oranına sahip olmak kadınların cazibesini arttırmaktadır. Östrojen ve testosteron hormonları vücuttaki yağın hangi bölgelerde toplanacağını ve yağ dağılımını etkilemekte, buna bağlı olarak da bel-kalça oranı değişmektedir. Yağın bel bölgesinden ziyade kalça bölgesinde toplanması sağlık ve doğurganlık açısından kadını arzulanır kılmaktadır; çünkü düşük bel-kalça oranı genel vücut sağlığına ilişkin güvenilir bir ipucudur. Bir araştırmada 0,7 bel-kalça oranı en çekici ve sağlıklı oran olarak değerlendirilmiştir (Singh, 1995; Akt., Hughes ve Gallup, 2003). Yakın zamanda yapılan bir çalışma da, görme engelli erkeklerin dokunma yoluyla yaptıkları değerlendirmelerde düşük bel-kalça oranını daha çekici algıladıklarını göstermiştir (Karremans, Frankenhuis, ve Arons, 2010).

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Acisini cekecek olan bizleriz ama.. zarari bize zevki size tabi ne guzel ya

0|2
    0|0
    • Ben daha seks yapmadım ama erkek için vajinadan seksin daha zevkli olacağını biliyorum. Seks sırasında vajinanın esnemeleri ile anüsün aynı olmaz. Erkek için de kız için de en ideali vajinadan yapılacak doğal sekstir.

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel yazmışsın. ben de anal merak ediyorum hele doggyyyyyyy

1|3
    0|0
  • Bu kadar arastirmana gerek yoktu ki

0|1
    0|6
    • Merak işte :D Kızların düşüncesini de merak ettim. Ne diyorsun?

• Offf mature gordum forumda

• Ben de yeni farkettim bak :D

• tamam evet g*t güzel ama illa yapcaksaniz hak yolundan doggy yapin okadar basit

1|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...