Penis ucum çok ağrıyor?

Merhaba,

Penis ucum ağrıyor ve idrarda bazen kan gibi bazende kahverengiye çalan bir ton var.

Dün bunun için doktora gittim,

İdrar, kültür, kan, tomografi çektiler ama anca perşembe gibi tüm hepsi sonuçlanır o zamana kadar bekleyeceğiz dediler.

İyi hoş tahlili mecbur bekleyeceğiz de şeyim çok ağrıyor :s

Bu konuda bir bilgisi olan, tecrübesi olan yokmu?

Not: bilmiyorsanız duyumlar yazmayın lütfen

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İdrar yolları enfeksiyonu büyük ihtimalle.. İlaçlarını kullanmaya başladıktan sonrada bir süre ağrın artar mikrop dışarı atılana kadar ama sonrasında atlatırsın.. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • Teşekkürler kardeşim, bu ağrının artması perişan eder ama çözülsün yeter ki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilemiyeceğim.. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Emin degilim ama yumurtaliklarda zefelenme olabilir cunku bizdede yumurtalarin atilma doneminde bu tur seyler oluyor

0|0
    0|0
    • Bu ağrıyı nasıl bastırırım fikrin var mı?

• Agri kesici icebilirsin veya adacagi

• tecrübesizim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İşerken kan geliyosa ve kaçırıyosan ve canın çok yanıyosa gerisini bilmiyorum şaka, muhtemelen idrar yolları iltihabı dicekler ve bir antibiyotik vercekler 3 günde normalebdönersin

0|0
    0|0
    • Burada canım yanıyor sen şaka derdindesin.

• mesaj devamını okumamışsın sanırım ayrıca, tedavilerin yüzde büyük oranı psikolojiyle aşılır, şakaya alamadığın bir olayın üstesinden gelmek daha zordur,, ne diyim ölmü diyim

• Saol dostum k. bakma

• Erekte olup boşalmadıysan içinde kaldıysa bu taşaklarda ve penis de ağrılar yapabilmek de işerken felan zorlarsın felan daha kötü olur enfeksiyon büyük ihtimal.

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim öyle birşey olmadı, dediğin gibi enfeksiyon olabilir perşembe anlaşılacak da herşey bu ağrıyı nasıl dindiririm onun derdine düştüm şimdi, teşekkürler

• Umarım önemli birşey yoktur geçmiş olsun.

Yükleniyor...