Erken boşalma sorunu olup olmayacağını nasıl anlarım?

Arkaadaşlar ben hiç cinsel bir birliktelik yaşamadım. Fakat yaşayacağım günler yakındr :) Erken boşalma sorunumn olup olmayacağını nasıl öğrenebilr yada tahmin edebilirim? Rüyalardaki gibiyse yandım çünkü orada kadının vajinayı görür görmez boşalıyorm

Güncellemeler:
Ha arkadaşlar eski sevgilimle öpüşmüştüm bu arada boşalma filan olmadı dipnot :)

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç cinsel birliktelik yaşamamisin yani rüyanda ne kadar zorlaşan zorla vajinaya giremezsin. Çünkü rüyamda yaşadığın şeyleri görürsün. Şöyle örnek vereyim: amalarin rüyalarinda sadece tek ses vardır. Soruna gelince bende aynı konuda muzdarip im. Bu konuda bazı araştırmalar yaptım. Aşırı yani her gün mastürbasyon çekme. Mesela haftada 3 / 4 kez. Mastürbasyon çekerken boşalmak için çekme. Rahat bir ortamda en az yarım saatte çek. Yani tam boşalacagin zaman dur, derin derin nefesler al ama fantaziden asla kopma yani p*rno filmini izlemeye devam et. Evlendiğin zaman bardak erken boşalma olabilir ama masturbasyonu dediğim gibi yapıyorsanız bu sorun çabuk duzelir:-D

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzenli ilişkide düzelir

0|0
    0|0
  • afedersin merak ediyorum da hiç öpüşüp seviştin mi ?

0|0
    0|0
    • cinsel birliktelk yaşamadım dedim. Öpüştüm evet

• ne kadar ayıp ya ne o yemişş. ne yemiş. kim kimi yemiş..hayretsin valla. başarılar sana

• :) yani hayat kadını demk istedim

• Düzenli ilişkin olduğunda düzelir sorun etme

0|0
    0|0
  • mastürbasyonu azalt erken boşalmaya neden olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam kendini tatmin ederken kaç dakika içerisinde boşalıyorsun onuda yazarmısın?

0|0
    0|0
  • On sevisme bittikten sonra birlesme gerceklesir. birlesme basladigi andan itibaren 3 ile 5 dk oncesinde bosalma oluyorsa buna erken bosalma derler.

0|0
    0|0
  • ilişkiden önce anlayamazsın,

0|0
    0|0
  • anlayamazsın bunu ilişkiye girmeden

0|0
    0|0
Yükleniyor...