Hamilelik testleri?

hamilelik testlerinde dogruluk orani markasina gore degisiyor mu acaba bilgisi olan var mi? bir de cikan sonuclar net mi oluyor?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bebegim bende de aynı durum var ben hiç ilişkiye girmeden sevgilimle , düzenli bir şekilde her ay adet görüyodum 25eylülde adet oldum sonra 30 31 eylül gibi bittim 3 ekimde sevgilimle birlikte olduk ama bakireyim vajinama sürtünürken tutamadı kendini ve boşaldı vajina aralarma. ben 25 ekimde adet olmam gerekirken olmadım 28 29 ekimde muayene oldum karından yumurtalıkların gayet temiz dedi. olursun stres yapma dedi tabi ben doktorun haberi olmadan gittim adet söktürücü aldım tarlusal kafama göre 1 kutuyu bitirdim. 10 gün sonra yani tam 5 kasımda adet oldum tabii acaba üstünemi gördüm dedim ve 7 kasımda tekrardan gittim muayeneye ultrosanda yine bişi çıkmadı ben tam 10 kasımda temizlendim dayanamadım 15 kasımda gebelik test yaptım negatifti yine dayanamadım 23/11/2014 de kan testi yaptım negatif şuanda adetime tam 4 gün var ben yine korkuyorum bişi olucak diye halbuki 3 ekimden sonra asla ilişki olmadı. ve olay üstünden 2 ay geçti kan testinde çıkmadı ama psikolojikmen hala çok korkuyorum acaba hamilemiyim diye abartısız 12 13 tes aldım sana şunu söylemeliyimki predictör al kesinlikle 15 tl ama erken gebelik testi benim negaitf ama psikolojim çok bozuk ben tam 12 test aldım bütün hepdini denedim predictor fortel certain bebetime 2 3 tane predictör yaptım 45 tl certaine 5 tl fortel 4 lira hiç harcamadıysam 100 tl gitt :'(( özelde muayene oluyorum bide çok kötü :'(''''

1|0
    0|0
    • ya biz duzenli iliskiye giriyoruz hic icime bosalmadi ama bazen son anda cekiyo mesela korkuyorum o yuzden. Ve iliskiye girdigimizden beri inanilmaz degisti adet duzenim 40 gun hic olmadim ve hic olma belirtiside gormedim yani simdi oldum hatta dun bitti ama bazi kisiler hamileykende adet gorebiliyormus bebetime aldik negatif cikti ama kesin sonuc vermiyormus diye duydum bugün birde predictor alayim. Kan testi ya da hastanede muayine olamiyorum ben kucuk biyer cunku hemen duyulur diye en iyisi bir kac tane test yapmak sanirim

• özelden yazabilirsin :'(

• ama gizlisinn

Erkekler Ne Diyor 5

• Marka önemli tabiki. Bir de yapıldığı gün önemli testin. Hamilelik şüphen varsa yardımcı olabilirim konu ile ilgili test yapmadıysan henüz.

0|0
    0|0
  • Her üründe olduğu gibi mutlaka bunda da kalite farkı vardır
    Genel olarak doğru olmakla beraber kan testi en kesin sonuç

1|0
    0|0
  • pozitifse kesinliği % 90 negatif se daha düşük

0|0
    0|0
  • Markasi Değisiyo Mu? :DD
    Ewet knk ADİDAS VE NİKE olunca dogru
    Tutarda Madein China Alirsan Dediginin Tam Tersi Oluyo :D

0|0
    0|0
    • yorumlari okursan cahil yorumundan utanabilirsin arkadasim

• onlara güvenme en doğru sonuç ninelerimizin limon veya karbonat ile yaptığıdır. bilmiyosan yazayım özelden onunla test et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• idrar testleri farklılık gösterebilir ama sonuçları da pek fark etmez genelde. b-hcg kesindir en doğrusu

1|0
    0|0
    • negatif cikti sonuc adette gordum ama bazi kisilerde adet gorsede hamile kalma durumu olabiliyormus

• tabi ihtimal var üstüne görmek diye bir şey var.

• %90 doğru

1|1
    0|0
  • 100 de 95 net tir

1|1
    0|0
  • Net değil ama yuksek oranla dgru kan testi yap kafani yorma canım

1|0
    0|0
  • En dogru sonucu kan testi verir o eczanedekilere pek guvenme yinede derim. Bende ufak yerde oturuyorum ama ozelde yaptir testi ve eger orda calisan falan yoksa tanidigin korkmana gerek yok. Benimde 40 gun gecti son iliskiden bu yana ve cok korkuyodum bugun doktora gittim bisey yok dedi olsa cikardi dedi. Takinti haline getirdim resmen sende oyle yapma. Hastaneye gidip bitir bu isi

0|0
    0|0
    • gidip hamilelik icin kan testi diyorum o kadar di mi? ekstra bir ucreti var mi ve ne kadar surede aliniyor sonuc

• anladim tesekkur ederim

• Rica ederim gecmis olsun

Yükleniyor...