Yakında ilk ilişkimi yaşayacağım, ikimiz için de ilk olacak...

ilk an kondom takmalımıyım yoksa tenimizimi hissetmek daha uygun birde ben matrbasyonda 30 sn sürmüyo boşalmam erken boşalırım diye korkuyorum lütfen dalga geçmeden yardım edin bu konuda acemi sayılırım dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim birde ertesi gün hapı diye bişey varmış kondum mu hapmı güvenli olur? ilk ilişkisinde acı çekermi kız ardaşım ne yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• hmm bence takma. hap daha mantıklı. ilk olacaksa herşeyi tam yaşamalısın.muhtemelen daha içine girmeden bile boşalabilirsin heyacan yaparsan :( tavsiyem ilişki sırasında gelmeye yakınken dur 5 -10 sn bekle dvm et bu geciktirir. başarılar :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlaka tak

0|0
    0|0
  • ay bebiş senin kız arkadasın varmıs kıyamam,kondom ilk anda takılmaz ki sona yaklasırken takılır ama sona yaklaşmayı anlayamayabilirsin o yuzden bu konu beni asar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kondom tak.Hapı boşver.

0|0
    0|0
  • buzzer +18 iç hocam 15 dakika ya kadar yolu var erken boşalmada he sonraki baş ağırısına karışmam söliyim ;)

0|1
    0|0
    • İşi bilen adam bi ayrı aynen buzzer iç ama ilk tecrübeleri olacak hocam gerek yok ilerde kullanırlar belki banyoda su altında devam ederler fantezilerine ben cumartesi güreşe çıkacam bakalım yine bi buzzere başvurabilirim =D

• yapandanda içendende allah razı olsun :D

• eğer kız arkadaşına karşı bir performans kaygısı yaşarsan ilk ilişkinde ereksiyon problemi daha yaşayabilirsin öyle birşey olursa normaldir dert etme =)

0|0
    0|0
  • sevgiliylemi yoksa evlenerekmi eğer sevgiliyle yapacaksan 5 dk zevk için yapa derim evlenerek yapacaksan geciktirici kullan ön sevişmeyi uzun tut üste genelde kız olsun

0|0
    0|0
  • kondomla yap baştan takma oraal yaptırırken ön sevişmeyi uzun tut

0|0
    0|0
  • Yaş kaçdı acabaa *

0|0
    0|0
Yükleniyor...