Ankarada kizlik zarini diktiren?

Ankarada kizlik zarini diktirn varsa yardimci olabilirmi allahaskina

Güncellemeler:
Kimse yargilamasin beni mecbur kalmasam boyle bisi yapmam kendim kaybettim zarimi kimseyle burlikte olmadim kaza sonucunda kaybettim ankarada yaptiran kizlar varsa bana ulassin yoksa intihar edicem

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• dr. h. ibrh. bey günüz sk ta dikiyor. ama yaşın önemli ebeveyn şartı var küçüksen. birde estetiklik ve kalıcı dikiş geçici dikiş var ayrıca basit dikişte gerdek gecesi öncesi 5 gün içinde olması gerekliliği. ama estetik kalıcı operasyonda şimdiden sağlam dikişte oluyor.(uzman-Tıp Fak.)

0|0
    0|0
  • buyuk hastaneler veya ozel hastaneye gıt dıkıyorlar bır arkadasım baska sehırde dıktırmıstı ozel hastanede ama bıraz pahalı dıye bılıyorum ozellerın cogu dıkıyor cunku onların derdı para anlatabıldımmı

0|0
    0|0
  • Hanimefendi size ankarada bu isin uzmani sevtap hanimi oneririm Doç. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç internete yazn humarasi cikar buradan yazmak yasak cunku size yardimci olcaktir

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum bu doktor iyimi ben ebru zulfikaroglunu arastirdim ama

• Tamam tsk ederim :)

• Rica ederim geçmiş olsun buarada burada deşifre etmek istemem ama bozulduğuna eminmisiniz bir çok bayan zadelendigindede bozuldu sanıyor o yuzden

• bozmuşsun dıktırsen ne olur öyle yapma hast olursun

0|0
    0|0
  • Koskoca ankarada olmaz olur mu?

0|0
    0|0
  • ayşe sende haklısın bende pişmanım aşkım yadsdfwadf :D :D
    evlenecem seninle benim kadınımsın artık :FFD :EDSF::D

0|0
    1|0
  • Kızlık zarı hataen de kaybedilebilir. Kimsenin bu halinizi yadırgaması mümkün değildir, diktirmenize gerek yoktur aslında, ama istiyorsanız o da tutmuyor, kocanızla cinsel ilişkiden 2, 3 saat evvel bir koruma yapıyor... Değmez..

0|0
    0|0
  • Cümlenin sonunda Allah aşkına olmasa iyiymiş. Ona buna verip sonra, zarını diktirip ilerde kocana aşkım sen ilkimsin havaları çekiceksin, bide gelmiş allah aşkına diyo. Yüzsüz.

0|0
    1|0
    • Kes sesini be ne olup bittigini bilmeden yorum yapma s. git kimseye bozdurmadm kendim bozdum

• O zaman kızlık zarını diktirmeden önce. Git bir psikologa görün.

• Kızlık dikerek ek gelir elde ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hep aynı hikaye
    Sktir. diktir. cocuk doğur. Elin garibanina kitle kendini

0|0
    0|0
  • sakın saçmalama ne intiharı ya özel hastanelerin çoğu dikiyor

0|0
    0|0
  • Yardımcı olalım hemen

0|0
    1|0
  • Haydar hocayı ara ciiddiyim

0|0
    0|0
    • Haydar hocami ben ona yaptirmam

• zaten hep kaza sonucu oluyor o kızlık zarını diktiren doktorları eşşek sudan gelinceye kadar dövmek istiyorum

0|0
    0|0
  • esin olacak sahis biliyormu bu mevzuyu

0|0
    0|0
  • Sami ulusa git..
    ucuz yollu hem hemde temiz saglam yer

0|0
    0|0
  • Şimdi diktirip ne yapacaksın, biraz daha içine al tadini cikar evlenmeye yakın halledersin

0|1
    1|0
    • Pardon ön yargıli davranmisim ama bu siteden kaynaklanan bir önyargı. Elbet bir yolunu bulursun kendini üzme intihar etmek de nedir? Olur böyle kazalar adam akıllı araştır illa ki bir yolunu bulursun

• Evlenicem 1 haftaya diktirmek istiyorum ama bulamiyorum biyer

• Zor durum ya, internetten falan araştır bulursun bir yer bir özel hastane doktor falan, internetten pek güven olmaz ama vaktin dar

• vermeden önce düşünseydin

0|1
    2|1
  • Kuzenim diktirdi ama Nerede olduğunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • neden böyle bir şey yaptırmak istiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaza sonucu ise randevu al özel doktordan interneetten

0|0
    0|0
Yükleniyor...