Kızlar bakın bir?

Ara ara sizden de kan geldigi oluyor mu? Yani hasta degiliz ama kan gelmesi normal mi. Surekli degil cok arada?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• doktora başvur

0|0
    0|0
  • Dar ve kuruyken girdiyse normal gelebilir yani

0|0
    0|0
    • Ne diyosun ya?

• Sen nediyorsun?
      Durduk yere geliyorsa doktora gitmelisin, ben anladigim sekikde cvpladim icin fesat biraz ama senin anlatmak istedigin farkliymis kizma ve doktora git normal bir durum degil

• normal kanamalar onlar

0|0
    0|0
  • kızlar iğrenç siniz ulan su amvarya insanın işi bitene kadar içine dusesın gelir işin bıtınce içine sıcasın gelir

0|0
    0|0
  • Regl dönemi sonrası bazen olağan akıntı ile gelebilir. Akıntının renk, koku ve kıvam değişmesi enfeksiyon habercisidir, gelen kanda kahverengi olursa kist olabilir...

0|0
    1|0
    • Masturbasyon yaptim. Sokmadan oksayarak sadece 5 saat sonrada kan geldi ne kani oldugunu bulamadim pek

• Dediğim gibi kanalda kalan kan zevk suyu ile beraber gelebilir.

• Benden bile kan geliyor ara sıra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç olmadı bana normal değil bu

1|0
    0|0
  • hayir. doktora git belki hastalik olabilir.

0|0
    0|0
    • Herkes olur boyle seyler stres falan sevep olmustur diyor. Anlamadim bende

• Doktor normal dedi sen ne diyosun :)

• turkiyedeki doktorlarin beynine siciym. yurtdisindaki doktorlara gitsen baska bisey der. normalsa senin icin ozaman burada soru sorup normal normal deyip durma. daha fazla yazmicam.

• Nadiren olan bir durum. yani 6 ayda 1-2. ama daha sık ise bir sorun olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...