Anüs kanseri olabilir miyim? doktora gitmeye utandım kendimi muayene ettim elime birşeyler geldi çok korkuyorum? (lütfen dalga geçmeyn)?

Bir süredir bir sıkıntım var nasıl desem, kendimde rektum kanseri (oturma organı kanseri) şüpheleniyodum zaten hep böyle evhamlı, hastalık hastası birisiyim. Tabi konu G. T olunca da doktora gitmek filan kendini parmaklatmak insan utanıyor açıkcası. :(

Bende kendi muyanemi kendm yaptım. :) Hakkatende o parmağı soktuktan sonra belli bir noktada tıkanıyor daha ileri gitmiyor elime böyle tuhaf pütürlü şeyler deyiyor orada. Acayip korkmaya başladım cidden kötü hastalık olabilir mi bu? ben yanlış muayene etmiş olabilir miyim yani o bölgeye düzgün sokamamışdır parmağı ne bileyim çok tırsıyorum arkadaşlar belki komik geliyor ama kimseyede anlatamıyorum g. t kanseri oldum diye? tavsiyelerinizi bekliyorum :((

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Konu sağlık neyinden utanıyorsun. Benim penisimde egzama çıkmıştı gittim 25 yaşındaki kadın doktora gösterdim. Eliyle tarttı inceledi, bu olmuş dedi, ilaç yazdı iyiyim şu an . Daha kötü birşey olmadan git göster kendini. Ek olarak kıl dönmesi şüphesi vardı bunun içinde 30 yaşındaki adama açtım gtümü, o incelerken içeri bir hasta kadın gördü pardon deyip geri gitti. Neler neler.

0|0
    0|0
    • abi seninde ne çok şey gelmiş başına ya ben utanıyorum gidemiyorum doktora zaten bu hastalık genelde yaşlılarda oluyomuş doktor dalga geççek benle niye geldin diye

Kızlar Ne Diyor 4

• Anuste şişlik var mı? ya da otururken veya dokunulunca acıma hissi?

0|0
    0|1
    • otururken acı yokda dışarı sarkmış böyle meme ucu gibi çıkıntılar var

• Disari dogru sarkma diyorsan acayip bisey, gay iliski yasadinmi

• hayır basur olamaz mı

• dalga geçerken başına gelmesin dikkat et pis herif...

0|0
    0|0
  • Bence abartiyorsun kesinlikle doktora git ama eminim kanserlik bisey yok

0|0
    0|0
  • o eline aldigin b*k

1|0
    0|0
    • keşke öyle olsa bence başka bişey :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Basur olm o. Doktora git acı ekşi baharatt türleri yeme.

0|1
    0|0
    • acı çok yiyorum ya daha dün o turşuluk acı biberlerden 16 tane yedim ekmek arasına koyup yiyorum valla inş bu yüzden olmuştur ya hasta olmak bir tarafa millete nasıl diycem g*t kanseri oldum arkadaş? tobe ya

• Yeme uzak dur.

• Doktora gitmelsiin

0|0
    0|0
  • Anal fissür diye bak google den 2 tane arkadasimda cikti bundan got kanseri diye bisey yoktur

0|0
    0|0
    • fissürü biliyorum çift delik oluyomuş galiba o daha kötü ya :(

• Neren normal

0|0
    0|0
  • biraz vurdur düzelir :D

1|0
    0|0
    • töbe est la ilahe illallah ya

• geçmiş olsun ya ama insanın kendi kendine tanı koyması doğru değil bir doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • öyle ama söz konusu hassas organ olunca insan çok utanıyo artı doktor parmak atacak kesin

• bende belirtileri yok sadece bazen tuvleet yapınca yanma oluyor. ama dısarı sarkmıs meme gibi uclar var

• tamam işte sendeki dış hemoroid olabilir. acı şeyler yiyorsan yanma ondanda olabilir.

• Hemoroid olma ihtimali daha yüksek geldi bana.

0|1
    0|0
    • inş ya o var zaten böyle dışarı sarkmış vaziyette de onun haricinde birde içerde elime gelen şeyler var ama bakalm hayırlısı

Yükleniyor...