Ne zamandır aklıma takılıyor ? Erkekler buyrun

Diyelim ki kız arkadaşınızla beraber oldunuz onu çok seviyosunuz ancak kızlık zarı esnek çıktı? ama siz bakireliğini kaybettiğini düşünüyosunuz? ancak durum öyle değil nasıl inanırsınız esnek olduğna?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• onu cahil olanlar düşünür.zaten o haltı işlesem evlenirim.seviyorumki beraberimdir.o konuma gelmem içinde iyi bir konumda olmam lazımki evlenirken zorluk çıkmasın.

5|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Seven erkek icin önemli degil böyle seyler. Diger Faktörler önemli Erkek icin .

Namuz iki ayak arasinda degil.

6|0
    0|0
  • ben bir kızın bakir olup olmadığını zardan anlamam.. zar bozulmuştur herhangi bir şekilde.. düşmüştür, bisiklet sürerken, spor yaparken zorlanmayla v.b... artabilir bu ihtimaller. eğer gerdek gecesi diye tabir ettiğimiz ilk gecede profesyonel davranışlar sergiliyorsa zarını bozdurmamış olsa bile bence o kişiden bir hayır gelmez :) erkeklerin de öncesi olup olmadığını bu yöntemle öğrenebilirsin :)

1|0
    0|0
  • Güveniyorsam ona inanırım tabi, zaten böyle bir şey yapıyorsak da ilişkimiz belli bir güven üzerine kurulmuştur. Bilinçliyim bu konuda sonuçta, esnek olabilir, hatta kan da gelmeyebilir. Söylediğine inanmak zorundasın yoksa ilişki ya da evlilik ilk geceden mahvolabilir. Dikkat :)

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımla evlenmeden önce beraber oluyorsam eğer...Kızlık zarının esnek olabileceğini de kabullenmem gerekecektir...Bilmiyorum anlatabildim mi ama?

3|0
    0|0
  • eğer bi ilişki yaşanıyosa dürüst olmalı , ve bütün kartlar açık olmalıdır, onun ağzından çıkan herşeye inanmalıyım, o gavur kızı değil sevgilim, eğer hala acaba kandırıyormu diye düşünüyosam o ilişki zaten sakat doğmuş,

1|0
    0|0
  • Sonuçta karşılıklı güven öenmli.Doktor anlar ancak esnek olduğunu.

0|0
    0|0
  • o söylediği an

1|0
    0|0
  • ılışkıye gırersın kan gelmedı. 1- ya kız değil 2- yada esnek. Doktor esnek demeden inanmam. ( diyelım doktor esnek dedı senden önce bırılerıylede olma ıhtımalı var) yanı her koşulda kız olmamış oluyor benım gozumde

0|0
    4|1
    • ya kızın ılk cınsel deneyımıyse? anlarsın zatn

• hımm sanane :)

• dur ben cevaplayım sen bakiresin ve aynı zamanda esneksin :)

• doktorlar daha önce ilişkiye girip girmediğini anlayabiliyor.kendine yediriyorsa gider baktırır.

0|0
    0|0
  • Güven meselesi olmazsa doktora götürürsün bide başlıgı okuyunca grup parti veriyosun sandım erkekler buyrun falan :)))

0|0
    0|0
  • zaten ilk başlarda sanki önem vermiyomuşum rahat bi insanmışım gibi davranacağım için bakire olup olmadığını bilirim :D o yuzden sorun olmaz kanamazsa.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan, güveniyorsan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • inanmayız..:)

0|0
    0|0
    • ya çok güveniyosn&sevıyosan

• Neden bilmiyorum ama neden Kizlar bakireligini kaybetdiklerinde hep Sucu kendine atarlar anlamiyorum.

Canim Arkadasim karsindaki Insana deger vermen onu kuskusuz Sevmen Sucmu vehaut Karsindaki kisinin senle sadece cikar ugruna birlikde oldugunu nerden bile bilirsinki.

Her Insan Senin ruhunun güzelikleri gibi berrak olamiyor.

Eger gercekden Bakireligini kaybetdiysen bunu fazla kafana takipda kendini üzme Eger Erkek adamsa anlatirsan sorun olmaz ama anlatmaninda Zamani var bir iliskide

• ona güveniyorsam bunları dert etmem

0|0
    0|0
  • büyüteçle bakarım ;:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gözlerimle görmeden inanmam derler ve kesin kafayı sokmak isterler içeri :))

3|0
    0|1
Yükleniyor...