Erkekler neden bu kadar bekarete önem veriyor?

En yakın arkadaşım sevgilisiyle birlikte oldu hatta hamile kaldı kürtaj oldu, şimdi ise başkası ile evlenecek, ve kızlık zarını flep yöntemiyle( kalıcı yontem plastık cerrahı yaptıgı için ki asla anlasılmıyor) diktirdi, ve daralttı, yani nişanlısına yalan soyledi, eğer erkekler bu kadar bekarete onem vermeselerdi belki de arkadasım bu kadar yalan soylemeyecektı... erkekler aslında kandırılmaya kendileri sebep oluyorlar mı?

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle, erkekler kandırılmaya kendileri sebep oluyo. o plastik cerrahiyi icad eden adam bence eli sıkılıp tebrik edilmesi gereken adam. iyi oluyo zar kafalı erkeklere. hadi bakalım şimdi nası anlayacaksınız :D

6|0
    0|6
    • ayrıca bi kız bakire değilse bu onun fahişe olduğunu göstermez. seven insan sevişir de. sevişmeyen insan da sevmiyo demektir. bu kadar net. kendini saklamakmış. al işte hiç bi önemi kalmadı. dikiyolar yenisi gibi oluyo. namus başka bişeydir deri parçasıyla ölçülmez. her neyse zaten artık zar kafalılar için çok geç. hepinize geçmiş olsun, aldığınız hanımlar da hayırlı uğurlu olsun

• duyuyorum o nerden çıktı. sana saygı duymak için de sana katılmam gerekmiyor :D düşüncem farklı olabilir. her şeyi açıklayacakmıyım böyle sana bir kastım yok.

• heh tamam bende sana saygı duyuyorum canım :)

Erkekler Ne Diyor 28

• erkekler neden kandırlmaya sebep olsun ki

gidecek başkasnın altına yatacak

sonra yeni bir sevgili bulacak o adamda ona güvenecek evlenmeye kalkacak

o adamın saf temiz duygularıyla oynayacak ve bunun sorumlusuda erkek olacak öyle mi?

kızım yatmayn önünüze gelenle

bu ülkede temiz namuslu kızlar olduğu gibi erkeklerde vardır

hep erkekleri bu konuda suçlamayn şapkanzı önünüze koyup başınızı iki elinizin arasına alıp bi düşünün

ben aslaaaaa kabul etmem kim olursa olsun

bana kimse burda vermemiş ama hertürlü haltda yemiş demesin

onunda allah belasını versin

hem ruhen hem bedenen bakire olacak o kadar...

0|4
    0|0
  • oldu canım .., önem verdiğimiz halde böylesiniz , önem vermesek bokunu çıkarırdınız

2|4
    1|0
    • çok güzel özetlemişsin seni artılıyorum dostum

hakkaten öyle ya önek versek her önüne gelenle yatarlar aslında bundan iyi bir anket konusu olur

bak avrupadaki bazı ülkelere 14 yaşnda veriyor

bozulmuş sonra başka biriyle evlenmiş eeeeeeee ben ona sadağım hadiiiiiiiii leeeeeeeeeeen ordan yemezler.

• bide çocuk aldırmış, biz sıkıntı çıkarmasak bırak bakireyi, çocuksuz bulmak mucize olur

• Merak etme arkadaşının evleneceği adam da birisni hamile bırakmış ve bakir ayakları yapan birisi olacak yüksek ihtimalle :) Yani ikiside birbirini kandırdığını düşünerek takılacaklar. Akıllı bir ekek anlamaz mı hiç hayatında ilk kez ilişkiye girecek kızla hamile kalmış bir kadın bir olabilir mi? Ben mi fazla ayrıntılara dikkat ediyorum bilmem ki :)

2|1
    0|0
    • ama flep tekniği ile şu ana kadar anlayan olmamış, çünkü geciçi bakirelik değil bu kalıcı yapıyorlar ve daraltııyorlar 20 yasında diktirip omur boyu cinsellik yasamasan bile bakire kalabiliyorsn

• Seks bir fizik işi değil kimya işidir. Zar ise fiziksel birşeydir. Kızın hareketlerinden davranışlarından anlarım ben hemen.

• onun için tiyatro kursuna gidenler bile var 1 haftalıgına :) hahaha artık yolun sonu bunu anlaman neredeyse imkansız

• çünkü tiksiniyorum elin adamıyla sevişmiş kızlardan. pis geliyor gözüme. bide sahiplenemem o kızı 10 yıl falan çok zor. o yuzden istemem. kız arkadaşın dürüst olsaydı böyle dir durum yaşanmazdı, o kız arkadaşının karaktersizliği. ben de zaten onem vermiyormuş gibi yaparak test ediyorum dürüst olmadığınız için.

0|2
    1|0
    • hiç bir kadınla yatmadın mı bu güne kadar

• benim için genel ev farketmiyor evlenmeden önce yapanların %90 ı çok eşli olduğu için geneleve gitmiş birilerine veya birtakım hastalıklara yakalanmış insanlarla ilişkiye girme ihtimali çok yuksek. işin bide sahiplenme boyutu da var.

• benim ağzıma sürdüğüm kaşıkla siz çorba içebilir misiniz? bu da aynen böyle.. şu noktayı açıklık getirelim: maksat zarırın olup olmaması değil. ayrım nefsine hakim olup olamamadadır.. keza dul bir bayanın da zarı yok ve ben kızlığını bozdurmamış bir dulla evlenmek istiyorum diyen bir erkek de yoktur.. nefsine hakim olamyan, ahlakımızın, töremizinin ve dinimizin bize sakınılması gerektiğini söylediği bir şeyi sakınamayan bir kişi ile evlenmemin de bir anlamı yoktur..

0|0
    0|0
  • senin arkadaş tam bir kaşarın önde gideniymiş. hatta kaşarlıktan daha ilerde orda bi yerde numunelikmiş.Allahın belası o arkadaşına sormadın mı?

bi kere kürtaj dediğin mesele bi insanın canına kıyıyosun kaldı ki o senin evladın,

ulan insan olsan bundan az biraz zoruna gitmez mi? az biraz kalbin sızlamaz mı? bu kadar mı hayvanlaştınız.

benim bile burda olurken içim acıdı.

kaldı ki evlenmeyeceği adamın altına yatması gibi namussuzca yaşantısından beri gelip,

demek ki yalan söyleme ihtiyacı duyduğu bi adam profili var. ve o da belli kalitede, birde utanmadan zar diktiriyo... söyleyecek söz bulamıyorum pes ya..

kendini bu kadar akıllı zannetmesin, bi de kendi zekanı sorgula gelmiş bide kadın masum gibi erkekler kandırılmayı hakediyor mu diyor.

2|0
    0|0
  • Bana göre çok ama çok önemli kusura bakmasın ama her gece yastıga koydugumda bu kızın üstünden daha önce kimler geçdi diye düşünemem...

0|2
    1|0
    • ya kızda senden tiksinirse,

• Benden niye tiksinsinki ? Ben yapmamışım bu zamana kadar niye tiksinecekmiş ?

• yazıkk keske durustcene söyleyebılseymıs kımse kımsenın gecmıstekı hatalarını ve yasadıklarını sorgulama hakkına sahıp degıldır

1|0
    0|0
    • haklısın :( keske buradakilerin cogu burada kendilerine yediremedikleri için bunu ates püskürüyorlar anlayıslı konusma tarzın için tes

• Kiz milletine guvenmem ben baksana en yakin ornegi arkadasin. Diktirip kendini bakire olarak sunmus kocasina. Eger yalan soyledigini ogrenirsem elaleme rezil eder kapimin onune koyarim veya ailesinin onune atar ''alin cok namuslu kizinizi'' derim . Ne yasarsa yasasin bana durust olacak. Sevgimin olcegine gore bakire olmasa bile evlenebilirim. Tamamen sevgime, onsezilerime ve o anki duruma bagli. Ama yalani asla sevmem. Bir kere vajinadan anlasilmasa bile tecrubeden anlasilir. Vicdani boyutu var daha bunun. Kurtaj yaptigi icin cocuklari olma ihtimali cok cok cok dusuk. Ve doktor suphelenip soracak 'kurtaj yapildi mi' diye. Kisacasi arkadasim sicmis ve evlenerek o tuyu dikmis gecmis olsun. Helvasini yeriz rahmetlinin 2-3 yila

0|1
    0|0
  • Bacagının arasındakini dikdirmişde ruhundaki fahişeligi napacak ?

1|2
    1|0
  • Yarın öbürgün bir şekilde önüne geldiğinde ailesine karşı kocasının neler söyleyebileceğini bir düşünsün. Adam mektup yollar faceden yazar mesaj atar. yapacak adam kafaya takmıs olan adam her şeyi yapar.Yarın öbürgün başı çok ağrayacak. çok şiddete maruz kalacak farkında değil. Dürüstlük en önemli erdemdir. Flep yönteminde de sadece uzman doktorlar anlayabılıyor.

0|0
    0|0
    • flep yöntemi yapıldıktan sonra ilişkiye girdiniz ve dr a goturdun diyelim eşini dr bile anlamıyor:)

• Bide gülüyor utanmaz. İyi herkesin altına gir iyi zevkler vicdan diyorum bir şey demiyorum.

• zaten sizin anlayısınız bu kız bir kere biriyle oldumu herkesin altına yatar... anlayısına tüküriyim

• Peki o zaman; kız arkadaşım sevgilisiyle EVLENMEDEN birlikte olduğu için, sonrasında operasyon geçirdiği için vede nişanlısını kandırdığı için tüm yaptıklarında haklı de... ben de sana o zaman aslında önem verilecek birşey yok dicem... Bunu karşılıklı oturupta bir hata yaptım ben ama oldu birkere vs. vs. şeklinde dürüstçe anlatsa daha doğru olmazmıydı...Peki şimdi en yakın arkadaşının VİCDANINDAKİ YIRTIĞI kim dikecek kalıcı yöntemle onu söylermisin bana...

0|1
    0|0
  • herkes dürüst olmalı

1|0
    0|0
  • O kız kendini kandırmış

0|1
    1|0
  • ben bile bu yaşıma kadar sevgilim olmadı.kızların iradesi erkeklere göre kuvvetlidir.ben bunu başardıysam onlar niye başaramıyor.kendisine ve eşi olacak insanada yazık etmiş.2012 de 2022 de olsa bunlar değişmez.en iyi yabancı kız ile evleneyim en azından ne olduğu belli onların diktirme olayı yok.

0|1
    0|0
  • kadın erkek fark etmez sen doğruyu söylersin karşı taraf seçmini yapar bu insanların en doğal hakkı bunu elinden aldıktan sonra o adamla evlenmenin bi anlamı yok.

0|0
    0|0
  • belkide arkadaşın nişanlısına açıklama yapsaydı adam dürüstlüğünden dollayı birşey demeyecekti...ama şimdi yıllarca o çocukla aynı evde kalacak yüzüne nasıl bakacak utanmadan..Allah tandamı saklayacak

1|1
    0|0
  • katılıyorum

benim için sorun değildi

1|0
    0|2
  • insanları kandırıp salak yerine koyan her kimse.Dünyada gün yüzü görmesin.Madem bir bok yiyor , arkasında olsun.Delikanlılık sadece erkeklere söylenen bir tabir değildir.Dürüst olunması gerek.Olmuyorsa Allah belasını versin.

0|1
    0|0
  • Arkadaşın kendini kandırmış en başta yaşadıkları yaptıkları belli evleneceği nişanlanacağı adama neden yalan söylüyorki?

0|1
    0|0
  • Önem vermeyin bozdurun . Sonra gidip diktirin adama yalan konusun . Haktır yanlız bu hak .

0|1
    0|0
  • erkekler onem verır adamlar kişiliğine . ayrımı yapabılmek onemlıdır

0|0
    0|0
  • Önem vermesek hep çocuklu bayanla evlenirdik heralde. Yalan söylemesi cabası.

0|0
    0|0
  • :D iyi o zaman git önüne gelene ver sonra gel bana namusunum de :D kusura bakma biz ineklere değiş allaha tapıyoruz !

0|0
    0|0
  • keşke bizim de bakir olup olmadığının anlaşılması için bir erkeklik zarı olsaydı o zaman durumlar eşit olurdu:D

1|0
    0|0
  • onu kandıran düşünsün. GDO lu kızlar.

0|0
    0|0
  • benden öncesi beni ilgilendirmiyo...benden sonrası sadakatsizliğinde vururum alnından!

2|0
    0|0
  • bence vermiyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes aynı değil ki..

Hem madem evlenecek yalan söylemese durust olsa daha iyi değil miydi.

Hiç bir yalan gizli kalmaz.

1|5
    0|0
  • önem vermeyen çok erkekler var, neden onlardan birini tercih etmemiş ki? yalan söylemek zorunda kalmamış, yalan söylemeyi tercih etmiş. evlenmeye gelince aklı başında erkek arıyorlar da ondan.

0|3
    0|0
    • tamam erkekler yatıyor kalkıyor bakire istiyor belki kızda yatıp kalkıp bakir isteyebilir biz saygı duymalıyız bizi ilgilendirmiyor ki

• insanları kandırma olayına saygı duyulmamalı. kişinin kendisinin bakire/ bakir olmadığını söylememesi kandırmaktır. karşı taraf gerçekleri bildikten öyle kabul ettikten sonra kimin ne istediği tabii ki kendini ilgilendirir. diğer türlüsü iki yüzlülük oluyor madem bakireliğin önemsenmemesi gerektiğini düşünüp bunu savunuyorsun neden önemsemeyen erkekleri değil de önemseyen erkekleri tercih ediyorsun? burada ikiyüzlülük var.demek ki savunduğun şeye kendin bile inanmıyorsun...

Yükleniyor...