Mastürbasyon sırasında beyin kanaması geçiriyordum nerdeyse?

hergün libidom tavan yapıyor acayip istekli oluyorum ama ne partner var ne birşey. haliyle günlük mastürbasyon yapıyorum, derken bazen çok kasılıyorum dün banyoda çekerken sanki beynim yere aktı gibi oldu öyle kasıldım yoruldum ki tarif edilemez bir his bayılma seviyesine geldim nerdeyse, zevk anlamında demiyorum, kötü anlamda diyorum. belki de beyin kanaması geçirirdim az daha zorlasam geberip giderdim herhalde. 31in gerçekten zararlı birşey oldğunu daha iyi anlıyorum, başına gelen var mı benzer birşey?

of ne zaman bir sevgilim olacak ya da bir partnerim olacak işte kafayı yiyeceğim

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Ahahah delisin

0|0
    2|0
    • :)))) gülün bakalım :((

• al kız seni mi kıracam. istediğin bir eig olsun, bir tıkla oldu bitti, hadi hayırlı olsun :)

• Tskler ahaha

Kızlar Ne Diyor 13

• :ASD:FG:F l*n ben de cıddı bı sağlık sorunu sanıyordum :A:SDF:GF
    adam abazalık hıkayesını anlatmıs ne bılıyım vay anasına A:SDFGH:JK

4|5
    0|2
    • ölüyordum diyorum abazalık hikayesi diyorsun.. gerçekten çok kötü oldum gözüm karardı gittim zar zor yatağa attım kendimi uyumaya çalıştım

• Harama yonelmektense, 31 cekmeye devam et evlenene kadar.

2|2
    0|1
  • baska uğraşlar bul kendine

0|0
    0|0
  • vay be mersindeymişsin

0|0
    0|0
  • Aksam aksam baya guldurdun valla:D gecmis olsun ne denir bilemedim hahah

0|0
    0|0
    • Sağol hala da çok farklı durumda değilim :)

• Gel yapalımmmm :P

0|2
    0|0
    • haha :D sen de bu modaya uyuyorsun şimdi aşağıdakilere bakıp, bu akışa kapıldınız gitti... amaç beni delirtmek canımı çektirip vermemek sonra atlarsam aşağı görürsünüz :(

• al aşkım senin için gizlilikten çıktım mesaj at

• kıskanmayalım beylerrr :p

• Aşırı mastürbasyon çok zararlıdır bak internetten araştır istersen. Kendini libidonu yükseltecek şeylerden uzak tut bak o kadar yararlı ilimler varken bu boş şeylerle zamanını doldurma. Kitap oku ne bileyim farklı şeyler yap kendini yararlı şeylere yönlendir o zaman libidon yükselmez. Çok fazla mstürbasyon hem fiziksel hem ruhsal hem psikolojik olarak çok çok zararlıdır.

0|0
    1|0
    • dostum 22 yaşına geldim. bunca yılımı hep birşeyler öğrenmek için yararlı şeyler için de harcadım. ama şimdi keşke harcamasaydım keşke kız tavlama sanatını öğrenseydim yıllar öncesinde. sap gibi kalmazdım böyle. mutlu olmadıktan sonra kendini geliştirmişsin ne yazar hepsi boş

• Nedeni nedir bir maruzatı yoksa sorabilir miyim?

• yaşım henüz 22, hazır değilim. askerlik var hayatımın düzeninin oturması yapmam gerekenler hedefler filan derken en az 32 yaşına kadar evliliğe hazır hale gelemem. sorumluluk istiyor

• Yapalım mı?

0|0
    1|1
    • sen de mi? :( hep yapalım deyip kayboluyorsunuz ortadan. amaç acı çektirmek mi bana :(

• gördün mü hiç birinize güven olmaz istemiyorum hiç birinizden hiç birşey!!

• Çok boştasın herhalde, git bir çalış okuyorsan derslerine yoğunlaş vs

0|0
    0|0
    • istediği kadar seks dışı dünyada ne varsa yoğunlaşayım hepsine, hormonlar tavan yapmış 2 gün çekmesem rüyalarıma giriyor

• Uzuldum be bir kere veriyim bari

0|2
    4|1
    • yalancı :( hep vereyim vereyim dersiniz sonra kabul ettiğim de bir dahada yazmazsınız :(

• orda mısın hala tatlım

• ihtiyacım var sana hem de çok

• düzgün bir yerde çek sende. rahat olabileceğini biyerde yatağında yap. kendini kaybedip banyoda kayar ya da kafani musluğa carparsan ozaman görürsün beyin kanamasini..

2|1
    0|0
  • YAZIK SANA :)

0|0
    0|0
    • aynen yazık bana cidden yazık

• Sende az 31 cek. Her gün yapicak derdin ne?

0|0
    0|0
    • dedim ya abla :( azgınlık diz boyu, yokluktan kaynaklı bunlar :(

• hehehehee :))))) gerçek seksde birşey olmaz merak etme. ama 31 fena ya

• Evet :))

Erkekler Ne Diyor 13

• "belki de beyin kanaması geçirirdim az daha zorlasam geberip giderdim herhalde" amkk burada koptum ben :D :D

0|0
    0|0
  • iyi ki bir şey olmamış. mezar taşına 31 çekerken aramızdan göçtü yazılması iyi olmazdı. :)

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu * :D

0|0
    0|0
  • * para biliktirde bir karıya git

0|0
    0|0
  • heyy maşşallah!!!

0|0
    0|0
  • Yara olur kuru kuru asılma :D

0|0
    0|0
  • bende seninlen aynı durumdayım be kardeşim :((

0|0
    0|0
  • kızın biri kalp krizi geçirmiş google dan ara çıkar

0|1
    0|0
  • Ahahahhaa ya oğlum manyakmısınız siz ya, her günde yapılırmı yuh yani. Yaş kaç?
    Üniversiteye gidip ortamını yapınca doyarsın zaten kasma bu kadar, o zamanda aşındı artık diye konu açarsın.

Eğer küçüksende hobi falan bul kendine, onlara ver enerjini.

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım. ortam falan yok. cidden acı çekiyor insan, aşk acısından beter

• o tür yerlere gitsek ne yazar, herkesle para için yapan kızlarla 5 dakka takılıp sonra hadi güle güle, ve bir ton paranı alırlar. sadece bir anı olarak kalır o anlar sonra yine elizabet devam. kız arkadaş için birşey yapamıyorum çünkü çekingenim, özgüven lazım herşeyden önce gerisi boş zaten

• Ben hiç gitmedim, ihtiyaçta duymadım.
      Ama giden arkadaşlarım var sırf dalgasına.
      50tl falan, haftalık olarak gitsen sana hayli hayli yeter ve o sayede tecrübe ve özgüvende kazanırsın.
      Lütfen detay isteme. Senide günaha yönlendirmiş gibi oluyorum çünkü.

Sadece şunu bil, istedikten sonra gerisi kolay.

• abazalara el uzatın herkes elinden geleni yapsın biz erkekler olarak para toplıyalım bu arkadaşa sponsor olalım kızlarda yardımcı olsun ne olucak sanki

3|0
    1|1
  • usta bir Karıya git yaw :D

0|0
    0|0
  • O olay normal bende denemiştim şimdi bir bornoz gibi ip bul boynuna dola nefessiz kal tam boşalırken çok fena oluyor hazzı 2 kat gözlerin filan dönüyor harika bir olay arada dene ama müptelası olma sonra

0|0
    1|0
  • Kahkaha attım hakkını helal et :)))

0|1
    0|0
    • komik gelebilir ama gerçekten 31i bırakmama neden olacak bir olaydı, 31 uğruna geberip gidiyordum değer mi ya

• aynı şekil bende gece gece cok fena güldüm :D :D :D

• hergün çektiğim için oluyor ve 31 yorucu birşey, şöyle en azından 3,4 gün sperm birikmesine izin versem böyle sorun olmaz belki. ama tiksindim artık

Yükleniyor...