Kapat

Kızlar bakabilir mi kendimi kötü hissediyorum?

Bu zamana kadar bir sorun yoktu ama bu yıl göğüslerimde üzerinde ve aralarında küçük sivilcemsi Şeyler çıkmaya başladı ne olduklarını anlayamıyorum ve göğüslerim yeni çıkmıyor son zamanlarda fazla kilo artışı ve düşüşü de yaşamadım ama iki göğsümün de tam sütyenin dışından Görülen kısımlarında büyük kırmızı çatlaklar oluştu tenim beyaz olduğu için çok belli oluyor ve göğüslerimin diğer taraflarında yoklar. Ne yapabilirim bunlar için? bir fikri olan?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çatlak giderici krem kullan o kirmizi çatlaklar beyaza dönüşürse kremlerde etki etmez ve çok zor bir lazer tedavisi yaptrmak zorunda kalirsin

1|0
    0|0
    • O kadar kötü dururlar mi ya lazer yaptıracak kadar :/

• Yo ben o anlamda dememiştim neyse teşekkürler

• Yani sütyenin görünen taraflarinda demişsin kötü bir iz olur hani şöyle düşün hepimize cocukken sol kola aşı yapilir ve iz gibi çöker içine ayni onun uzun versiyonu özelden çatlağın resmini atabilirsen yorum yapabilirim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Alerjik olabilir. Giydiğin, yeni aldığın kıyafetlerden olabilir. Sütyen teması engellediği için sadece sütyen dışında kalan yerlede olmuş gibi.

0|0
    0|0
  • Bence bir doktora git kendin bir mantıklı sebep Bulamıyorsan

0|0
    0|0
  • deve sütü sabunu kullan egerkı kar etmıyorsa cıldıye uzmanına gorun

0|0
    0|0
    • Deve sütü sabunu aktarda bulabilir miyim

• evet bulabılırsın sıvılce catlak ve bır dunya seye ıyı gelıyor vucutta

• Çok teşekkürler

• geçmiş olsun iyice araştırın

0|0
    0|0
  • Cinselliğe değil de sağlık konusuna yazmslıydın

0|0
    0|0
  • Doktora git lütfen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çatlaklar beyazlaşmadan tedavi etmelisin çatlakların yeniyse limon yağı sür ya da susam yağı ama beyazlaşırsa ne yaparsan yap heçmez kırmızıysa acele et

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler hemen bir aktardan alacam yarın Sağol tekrar

• Hayır sarı kantoron yağı kullanma 4 ay kullandım hiç bir faydasını görmedim limon yağı kullan derim ya da susam yağıda olabilir onu hiç kullanmadım ama bitkiciler çok öneriyor 1 ay limon yağı kullan faydasını göremezsen susam yağı dene onlarında faydasını göremezsen başka şeyler denersin

• teşekkürler

Yükleniyor...