Aynayla gorebilirmiyiz?

Bekaretimizi aynayla gorebilirniyiz arkadaslar dalga gecmeyin sakin cidden insan gibi soruyorum ben bakinca goremiyorum ama 1 doktora 3 kere gittim gordugunu soyledi emin olamadim baska doktora gitim oda var dedi bozulmamis dedi ben neden goreniyorm peki

0|0
426

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Tatlim vajina dudaklarini parmaklarinla araladiginda ayna karsisinfa rahatlikla gorursun. Kizlik zari her kizda farklilik gosteriyor. kimisi delikli kimisi kapalidir. vajina deligini kapatan cok ince deri parcasidir. sen parmagini soktuguna gore delikli yapida demekki. penis icine girince o ince deride yirtilma olacak ve 8 - 10 damla pembemsi kan gelecek

0|0
    0|0
    • Ama ben goremiyorumki zari

• Güzelim vajinanın 4-5 cm içerisinde bir et birikimi göreceksin. Sanki delik yokmuş gibi görünür. kızlık zarı o dokudur. İstersen resim göndereyim, dediğim gibi farklı yapıları var kızlık zarının

• Guzel soyluyosunuz da ben goremiyorum iste 😯

• deliğin 2-3 cm içinde pembe renkli fark edersin sanırım HYMEN yazarsan şekillerine bakarak karşılaştırabilirsin

0|0
    0|0
    • Ben goremiyorum ama 2 doktorda gordugunu soyluyo ama ben neden goremiyorum

• Gizliden cikarmisin mesaj atiyim sana

• Çok kolay eğer doğru şekilde bakarsan bunu net bir şekilde görebilrisin, öncesini ve sonrasini gören biri olarak söylüyorum bu net bir şekilde anlaşılır.

0|0
    0|0
    • Iyide goremiyorum iste ben ya doktorlarda goruyo

• Dudaklari tutup iki yana açıcaksin ve bakacaksin?
      Goruyorsunda sen gordugunu bilmiyorsun

• Yapısından ötürü göremiyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • ne kadar içeri baka bileceksin

0|0
    0|0
  • Göremezsin

0|0
    0|0
  • Görebilirsin tabi neden göremeyesin ki hatta aynaya sorarsında. ayna ayna benden daha bakire var mı bu dünyada diye

0|0
    0|0
  • Doktorlara güven fazla merak iyi olmayabilir

0|0
    0|0
  • senin görmen çok mümkün değil. çok az kız bunu ayna karşısında görebilir.

0|0
    0|0
  • Keşke aynalar hep doğruyu söylese de Bülent Ersoy imana gelse..

0|0
    0|0
  • Canon fotograf makinesiyle görünebilir

0|1
    0|0
  • hayır göremezsın çunkı kişiye kızlık zarı derinliği 4 ila 8 cm arasında değişiyor nasıl göreceksın

0|0
    0|0
  • neden bozuldugunu dünüşüyon ki? ayrıca vajinanın 2 cm içinde o göremezsınn

1|0
    0|0
  • Göremezsin... doktora gitmen gerek... reşitsen sana bakarlar.

0|0
    0|0
  • hayır goremezsın..

0|0
    0|0
  • İlginç...

0|0
    0|0
  • görürsün canım

0|0
    0|0
  • bekaretini aynayla göremezsin boşuna uğraşma

0|0
    0|0
  • Görmenin kolay bir yolu var.

0|0
    0|0
  • Önce bozulmuşa bak sora seninkine bak arasındaki iki farkı bulunca yine buraya yaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek ayna değil iki ayna ile görebilirsin canım. Veya fotoğrafını çekerek bakabilirsin. Ben öyle yapıyorum çoğu zaman. Çünkü zarın görünmesi için sırt üstü rahat bir biçimde uzanmak ve başı arkaya yaslamak gerekiyor. O pozisyondada malesef vajinayı göremiyorsun.

0|1
    0|0
  • Çünkü sen zarinin nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilmiyorsun

0|0
    0|0
    • bir doktor esnek dedi bir doktor kalin kenarli dedi

• Kalin kenarli dedi kalin kenarlida esnek oldgnu gostryo sanirim

• ciddi bir şey mi oldu da inanmıyorsun

0|0
    0|0
  • doktor sana böbreginin oldugunuda soyler ama sen ömrunde kendi böbregini görmemissndir.. oyle dusun kizsin iste ama yaramazlik yapmaktan kacin :)

0|0
    0|0
    • Evlenicem haftaya pazar :)

• o zaman mutluluklar :D :D

Yükleniyor...