Cinsel istismar ve şiddete maruz kaldınız mı?

Öncelikle konuyla ilgili Bence paylaşımımın linkini vermek isterim, www.kizlarsoruyor.com/.../a8190-cinsel-istismar-siddet-nedir-sessiz-kalmayin

Sorum şu, cinsel istismar ve şiddete maruz kaldınız mı? Evetse ne şekilde ve sonucunda neler yaşadınız? Yoksa birçok insan gibi sessiz mi kaldınız?

Gizli cevaplamak isteyenler olabilir, o yüzden soruyu gizli kullanıcılara açıyorum.

Herkese iyi akşamlar dilerim.

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Otobüs , metro , tramvay , konser bilimum toplu ortamlardaki istismarcı fortusları bundan selamlıyorum..
    bir dahakine hedefi tutturmaya çalışma , kocaman messenger çantam var arkamda.
    Zındık , israf beyin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yav otobüste giderken yer yok dibime gelio ben geri cekiliyorum o iyice kendini bana yasliyor Seksi severimde bu şekilde kendmi kötü hissediyorum 3 kez geldi başıma resmen önü boş geri yaslanio kaşar

1|0
    0|0
  • bu fordculara anlam veremıyorum nasıl xevk alıyorlar ve ve ve acaba kendı anaları bacıları oldugunu unutuyorlarmı...

1|0
    0|0
  • Sessizce kaderime boyun eğiyorum :((

1|0
    0|0
  • Sürekli maruz kalıyorum..

Otobüste, konserde vs. her fırsatta genç abaza kızlar göğüslerini orama burama sürtüyor.. İnanın yazarken utanıyorum ama onlar yaparken utanmıyor.

Daha fazla devam edemiycem, kötü oldum ben

1|0
    1|1
  • kalmıyoruz

1|0
    0|0
  • Toplu taşımalarda memelerini sürten ve dayayan kadınlardan gına geldi hımmına.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinsel istismar yasamadim (tabi otobuslerde kalabaliktaki o surtunme cabalari yakinlasma cabalarina giren denyolar haric) ama siddete maruz kaldim.. eski erkek arkadasim tartisma esnasinda bana tokat atmisti.. Gücüm de yetmemisti hayvan herife. 2. tokati tam atiyodu cevredekiler mudahale etti. En fazla bacagina tas atabildim :(

1|0
    0|0
  • Çok şükür yaşamadım. ama yaşayan Arkadaşlarım oldu ve travması çok uzun Sürüyor ve etkisi de

1|0
    0|0
Yükleniyor...