Erkek kardeşimin gayliğe eğilimi mi var?

arkadaşlar tekrar merhaba,

erkek kardeşim 19 yaşında. Ben erkek kardeşimin erkekliğinden şüphe duymaya başladım. saçını sarıya spreyliyor, bazen göz kalemi kullanıyor ,kol ve bacağına ağda yapıyor.

erkek kardeşimin benim gibi olmasını istemiyorum ama onun kime özendiğini bilmiyorum.

arkadaşlar, ben onu kendi haline bıraktım, gay olmasından korkuyorum, neticede Türkiye'de yaşıyoruz ve gaylere ne gibi muamele edildiği malum.

ne yapmalıym bu durumda? erkek kardeşimin kime özendiğini bilmiyorum. Erkek kardeşimin gayliğe eğilimi mi var?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• e hocam ben de sacimi boyatiyorum ne olmus? birak erkek kardesinin tercihi isterse gay olsun etraf erkek kayniyor zaten

bu arada erkek kardesin Sergei Yalovitsky'ye ozeniyor olabilir mi?

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• açıkçası şurda yazdığın bikaç belirtiyle gay yada gay değil dememiz doğru olmaz sana, tarz olarak normal erkeklerden farklı olması onun gay olcagı anlamına da gelmez. Ama benim deneyimlerimden yola çıkarak nerdeyse bütün fotograflarda yan profilden özellikle kafasını çevirerek poz veren erkeklerin pek çoğunda gay eğilimi oldugunu gördüm. Komik bir genelleme olabilir ama çevrenizde varsa tercihi bu yönde olan kişiler test edin, sonra gelin onaylayın:)

0|0
    0|1
  • büyük bir ihtimalle olabilir. de olmayabilir de :

saç spreyine özenmiştir birinden, gaylikle alakalı değildir bence.

göz kalemi kullanması da, sadece metal bi' gruba hayranlığı varsa normal sayılabilir.

sadece özenmiş de olabilir ama ağdanın nesine özenmiş bilemiyorum.

*açıkca konuşmayı dene ama kızmadan veya yargılamadan. merak ediyormuş gibi neden göz kalemi kullandığını, ağda yaptığını vs. sor.

**psikolojik de olabilir hassas bi dönemden geçiyordur, belki de '' cinsel kimlik krizi '' geçiriyor olabilir. bi psikoloğun yararı olur.

0|0
    0|1
  • iki seçenek var ya gerçekten gay yada özentilik var işin içinde özentilik varsa bnce arkads çevresine inmek en iyisi gerçekten gaysede yapçak bişey yok sonuçta o senin kardeşin bu durumda sana onun yanında olmak düşerrr :))

0|1
    0|1
  • benim gibi derken gay sin galiba o zman sana özeniyor oalbilir. eğilimi de olabilir ne yapılabilri bilmem

0|1
    0|2
  • anlattığına göre feminen bir tarafı varmış. o böyle olmaktan rahatsızlık duymuyorsa niye sen sorun ediyorsun?tabi gay olup olmadığını onla konuşman gerekli bence.

0|0
    0|1
  • hem onu masturbasyon yaparken çok kötü döv hem de gayliğe mi eğilimi var de. herhaldeki masturbasyon yaptığında onu döverek bu mesajı sen vermişsin ona.

1|0
    0|0
    • mastürbasyon yaparken döveli 5 sene oluyor

• hacım siz nerden çıktınız?dağılın

• bence profesyonel yardım alın.

• profesyonel destek almalı aşağıdaki yorumdan okuduğum kadarıyla kardeşini özel bir anında yakalmış ve dövmüşsün sen kendini ne sanıyosunki bide şimdi gelmiş onu hali beni endişelendiriyo diyosun yapabileceğin tek şey kardeşini daha fazla incitmeden onu bir doktora götür sonrada ondan olabildiğince uzak dur bence seni görmekten çok mutlu olmuyordur

0|0
    0|0
    • ne yapayım yani çocuk gönlünce mastürbasyon mu yapsın,yapamayanlar da var unutmayalım.

• Kısacası arkadaşlarımla seks yapıyorum.onun benim gibi erkeklerle seks yapmasını istemiyorum

• bence snn derdin burda milletin canını sıkmak

• Benim gibi olmasını istemiyorum derken?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekrar merabalar benim gibi olmasini istemiyorum derken yoksa sen de mi? Neyse gorundugu o yonde gidiyor hic gay gormedim ama tarifler o oyle vatan ve millet bir evladini daha kaybetti basimiz sagolsun

1|0
    0|1
  • bencede doktora götürmeli ve arkadaş çevresini değiştirmelisin anadoluya gönder bence biraz sertleşir

0|0
    0|0
  • Benim gibi olmasını istemiyorum diyorsun demekki sende Gaysin! benim anladım bu. Bide yazmışsın kime öznediğini bilmiyorum bunuda bilmiyorsan aynaya bak derim sana...Önünde sen varsın sana özenmiş...Senin gibi olmasını istemiyorsan ona kendini anlat, kötü taraflarını abartarak anlat..

0|0
    0|0
  • bence biraz daha maskulen duygularını ön plana çıkaracak kız arkadaslar edınmesı lazım. sen bisexuel sin de kardeşin transexuel eğilimi gösteriyor bu bambaşka bişey bunu bir psikologla konuş dostum

0|0
    0|0
  • nasıl bir aile bu abi benim gibi olma kardeş gaymi .ordan rimel versene sen aldığın ruju ver önce . kıllarını yere dökme töbe töbe

0|0
    0|0
  • Kardeşinle konuş açıkca ve ne olursa olsun ona sahip çık başka yapabileceğin birşey yok

0|0
    0|0
  • sana özenmiş işte kör müsün.

bisexual abim olcak ama ben maço olacam gibi bişey istiyosun sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...