Erken boşalma tedavisi?

arkadaşlar erken boşalmanın tedavisi için tabiki illa bir hekim vs. gözükmek gerekir ancak bildiğinz ya da uyguladığınız başına gelen vs. bilenler var mı tam olarak nasıl bir tedavi gerekli bilgili engin kişilerden yardım istiyorum bu konuda çünkü tamamen gereksiz cinsel hayatım olduğunu düşünüyorum. yani hiç bir keyif tat almadan hemen boşalıyorum tek zevk i boşalırken alıyorum. o da çabucak boşaldığım için bir keyif bırakmıyor bir vajinaya girsem girip çıkmamla birlikte hemen aşırı çabuk boşalıyorum ve ikinci defası nedense olmuyor yapamıyorum bu neyden kaynaklı bilmiyorum yaşım 22

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gene erken boşalıyorsun ben ilişki 45 dk bekledim tık yok ağa içinde patlamaktansa dışarı patlaması iyidir. Kafanı oraya verme seks yapıyorum diye düşünme gerisi gelir hayalinde soru çöz birşey yap beynin oraya odaklanmasın odaklanırsan çabuk biter ;)

0|0
    0|0
    • akıl başka yerde olursa seks yapmaktan nasıl zevk alıcaz ki hayır insan karsısındaki insanla birlikte zevk uyum içinde olmalı değil mi ki. ben aklımda başka şeyler düşünürken ne biliyim ters gibi. s

• şimdi uyku gelebilir deyince aldık kullanıyorz iş sırasında uyuya kalıpta kız dürtmesin bizi şşt nabyon uyan gibi :D

• oda olabilir :D

Kızlar Ne Diyor 1

• bozmussun penisi. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzenli cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Antideprasan , anestezi kıremi , geciktirici sprey ve yeni çıkan bir hap var priiligy adında bunları kullan dicem ama bir doktora git önce + devamlı bir partner, in olursa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • erotık shoplardan gecıktırıcı sprey al

0|0
    0|0
  • http://tinyurl.com/onkgzsw arkadaşlar sorunu olan biraz buradan bilgi edinsin, erken boşalma kafada biter ve biraz bilgi edinin bu kitaptan

0|0
    0|0
  • tamamen beyınle ılgılı

0|0
    0|0
    • işte nasıl çözücem bu olayı.

• dostum bır arkadaş daha cevap vermıs aynı sekılde. bu işi yaparken cool olcaksın. vazgecılmez dayanılmaz bir his gibi algılamayacaksın. hakimiyetini göz onunde bulunduracaksın. ve işin bittikten sonra bıraz dınlen ve sonra yıne yap. ıkıncısı bıraz daha zaman alır ve ılerleyen süreçte de yoluna gırer

• sertleşme olmuyor ki hiç. içimden bile gelmiyor masturbasyon ise hiç. artı aynı gün sürekli ikincisine üçüncüsüne zorlamak zararlı olmaz mı

• Zamanla düzelir diyolar

0|0
    0|0
  • üroloji doktoruna git

0|0
    0|0
  • Mastürbasyonu kökten bırakman lazım düzelmen 1 ayı bulur

0|0
    0|0
Yükleniyor...