Güzel kızların vajinasının güzel , şeklinin iyi olması, yakışıklı erkeklerin penisinin şekil ve tipinin iyi olduğu söylenir. ne dersiniz?

bunu bir çok kişiden duydum. güzel kızların vajinasıda güzel, şekli düzgün oluyormuş. çirkin kızların ise vajinalarıda biçimsiz ve itici bir görüntüye sahip olduğu, ve de yakışıklı erkeklerin penislerinin görüntü şekil renk olarak güzel olması , tipsiz erkeklerinde tam tersi olması konusunda genel bir görüş var. yorumlar neler?

Güncellemeler:
dün gece bir kez daha şahit oldum buna. güzel bir kızdı ve vajinası da gayet hoş tu...
ben buna defalarca şahit oldum :)

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek ihtimalle doğruluk payı olan bir tez :)
    benimde hayatıma giren güzel kızların , şeyleride yüzde 90 güzeldi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet dogru bencede ole:)

0|1
    0|0
  • ilgili oldugunu dusunmuyorum benim eski erkek arkadasımın yuzu o kadar iyi degildi ama penisinin goruntusu seviyodum

1|1
    1|0
  • bn alakası oldugunu düşünmüyorum:) sacmada nıce cırkın kız va a... için yüzüne bakıyo erkekler kı erkek ıcınde aynı tıp olup penısı ıyı olmayan cok var dogr bı tespıt olmanış bnce

0|0
    1|1
    • geneli böyle , ben çok şahit oldum bu duruma.. çirkin bir kızın şeyinin güzel olduğuna pek rastlamadım.) erkeklerde bunu söylüyor. çirkin erkeklerin şeyleri de tipsiz , şekilsiz..

• dogrudur onu onlar düşünsün artık :))

• bence çok doğru bir görüş bu :) cidden gördüğüm vajna ve de pnisler bunu büyük oranda doğruluyor.. yakışıklı erkeklerin pnisi daha güzel ve şekli iyi. çirkin kızların şeyi daha kötü , tipi şeyinin dudakları biçimsiz filan :)

0|0
    1|1
    • tşkkr yorum için.. bende gördüklerime göre bu soruyu yazdım... güzel olupta şeyi kötü biçimsiz bir kıza rastlamadım :)

• Bence öyle bir şey olamaz adam da tip yok ama penis pantolona sığmıyor

0|0
    1|0
    • büyüklüğü değil, tipi ve şeklinin düzgün oluşu... bazı penisler tip olarak itici. şekli yamuk biçimsiz ve çirkin :)

• rengi kararsa bile tipi şekli , vajina dudakları güzel olur.

• pantolona sığmayan bişey istermisin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• yokkk l*n kim dediyse yalan sölemiş

0|0
    0|0
    • bunu çok kişiden duydum. herkes mi yalan söylüyor :)

• Bak bu dogru

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
    • duydum ve gördüğüm vajinalar bunu ispatlıyor :)

• Aynen gördüklerimden biliyorum :D

Yükleniyor...