Evliyim ama bu aralar içimde acayip eşimi aldatma hissi var?

Etrafımdaki kızların ilgisi beni çok tahrik ediyor fırsatını bulsam eşimi aldatabilirim. var mı bu duyguyu daha önce yaşayan.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Yapma sakın böyle bisey. Esinin ahını alma. O evinde senin icin namuslu bir es bir anne olarak sana sadık bir es oluyo, senin bunu ona yapmaman lazım. Emin ol öyle bisey yaparsan acısı hem bu dünyada hem de öbür dünyada cikicak emin ol. Sana gercek bir olay anlatiym. Komsumuz karisini aldatiyodu. Smdi kanser oldu, ona karisi bakiyo. Hep karisinin ahini aldigindan oldu herkes soyluyo. Hem rezil kepaze oldu hem de kanserle pencelesiyo ve karisina muhtac yasiyo. Emin ol aldatanlarin basina Allah hep bir felaket getiriyo. Hem burada hem öbür dünyada emin ol

0|0
    0|0
    • Eger doymuyorsan esinle cok daha degisik fanteziler yapin. Baska kadina gitsen doyucan sanki, onunla da ayni olucak sonucta. Sen esine soyle doymadigini, daha cok seks yapin, daha degisik seyler yapin, hard yapin ne biliyim fetis yapin. Yapin iste degisik seyler. Mekan degistirin, yakalanma korkusuyla seks yapin. Yapin yani baska degisik seyler, saydrma smdi bana, sen biliyosundur yapin iste

• Rica ederm, umarım sana bir faydam dokunmustur. Yanlis bir sey yapma, ömür boyu vicdan azabından kurtulamazsın sonra, bir anlık heves ugruna kendini yakma

• Çok yardımcı oldun teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
    • Evet ben o kızlar olmasa ağaç kavuğu ile aldatırdım dimi herkes namuslu ben tahrik olunca abaza

• haklısın

• Yapma,, inan,, çok pişman olursun,, elindekilerini Kaybede bilirsin,, ve hic birsey gizli kalmiyo,, Eşini sevmiyosan Ayril Ama Helalin oldugu halde Ona bu Haksizligi yapma ihlah olmazsin,, ve bereketin gider ,, Sen Nefsime Hakim Ol Allahım De , Eşine. Zamn. Ayı. İçlik al Degisik Fantazi kur , sac rengini degissin lens taksin. Eksiklerini onda ara,, olmadi otur konuş ,, ama bunu esine ona buna degil. Kendine olan saygini kaybetmemk icin yapma kendin icin

• Yapma be yazık o sana yapsa ne hissedersin bir kere yapsan arkasi gelecek evliliğin hayatin berbat olucak karinin sana yaptigi seni sevindiren mutlu eden seyleri tanismanizi hep aklina getir karın bunu haketmiyor

0|0
    0|0
  • esine soyle degisik seyler deneyin erotik film yerine karınla yap ne yapıcaksan aldatma gibi bir duruma fırsat cıktıgı zaman aklına karının o kadın yerinde olup baska bir adama asıldıgını getir hala aldatabiliyosan zaten karını sevmiyosun demektir hadi kolay gelsin kardes

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey at kafandan bunları at

1|1
    0|0
    • Atabilsem eşimle yatıyorum mastürbasyon yapıyorum ama sekse doyamıyorum

• inşaallah olmaz... iyi geceler...

• teşekkürler iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• empati yap bakalım karın seni aldatsa ne yapardın

2|2
    0|0