Yaaa çok önemli bir sorum var :( Eşimle ilişkiye girdikten sonra tuvaletimi tutamamaya başladım neden?

sürekli tuvaletim var gibi hissediyorum eskiden yoktu korkuyorum sizce sebebi nedir :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı bayanlar her cinsel ilişkiden sonra sistit (sık idrara çıkma, yanma ve acı) yaşayabilirler. Vajinanın bir ph dengesi vardır, bu bir şekilde kullanılan sabun, duş jeli, vücut yağı, vb. ürünler nedeniyle bozulmuş olabilir ya da bir enfeksiyon bu duruma neden olabilir. Ayrıca eğer vajinada yeterli ıslaklık olmadan cinsel ilişki kurulduysa, cinsel ilişkiden dolayı da vajinada tahriş oluşmuş olabilir. Antibiyotik tedavisi uygulansa da, çoğu zaman bu durumun tam bir tedavisi yoktur ve bu sorun tekrar cinsel ilişkiye girildiğinde devam edebilir. Vajinayı suyla temizlemek, eşinizin elleri ve penisinin temiz olmasına dikkat etmek, pamuklu iç çamaşırı kullanmak ve cinsel ilişki sonrası hemen tuvalete gitmek faydalı olacaktır.

alıntı

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim amasürekli böyl devam ederse naparm ben :(

• burada not olarak son bölümde yazılmış. kısa bir süre ara verin, 3 4 5 gün kadar, bu süre içerisinde sen de biraz dinlenmiş olursun. cinsel ilişkiye başlamadan önce eşinin eli ve penisinin yıkanmış olmasına dikkat et. yeterli ıslaklık oluşmadan penetrasyona izin verme.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• @gürakansu her şeyi bilimsel olarak açıklamış sana eig onun hakkı bence. Ve bu görüşten sonrası yalan dolan

0|1
    0|0
  • Hangi tuvaletin

0|0
    0|0
  • Eniste sondajmi yapmis ne :))

0|0
    0|0
  • Çok su içiyor olmalısın

0|0
    0|0
  • doktora git derim

0|0
    0|0
  • bu kadınların g.. ten yeme merakıda moda oldu haaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sistit olmuşsun:(ilaç ile 2-3 güne düzelir

0|0
    0|0
  • anal mı yaptınız?

0|0
    0|0
  • üşütmüşün tatlım, bir doktora git hap yazar geçer hemen, dikkat et üşütmemeye

0|0
    0|0
    • inşallah o yüzdendir kalıcı bişey değildir :(

Yükleniyor...