Biz ilk defa bu konuda konuştuk siz ne düşünüyorsunuz böyle konular hakkında :)

Şimdi arkadaşlar benim 2 yıla yakın bir ilişkim var ama daha önce hiç bakirelik konusu açılmamıştı ... Ciddi bir ilişkimiz var ailesi ile tanıştırdı ailem ile tanışmak istiyor .. Sevgi saygı içerisinde ilerliyor:) Bugün sevgilimle konuşurken

Sordum ki daha önce biriyle olmuş kişiyle evlenirmisin?

Oda hayır kimle birlikte olduysan onunla evlen derim hiç çekinmem evli bekar farketmez dedi .. Ama böyle birini istiyorsan sende istediğin gibi biri olmalısın dedim .. Oda zaten öyleyim ki direk öyle istiyorum dedi .. Zamana göre çok iyiyiz farkında mısın dedim evet canım aynen öyle dedi .. Beni beklersin değil mi dedim tabi ki dedi .. Oda bu soruyu önceden bana sormuştu beklersin değil mi canım diye ... Ben sözüne güvendim söylediklerine çünkü bi çok kez kez evde kalmamıza rağmen bana dokunmadı istemiyorum diye :) siz ne düşünüyorsunuz bu konuda sadece kadın bakire değil bence erkekte böyle olmalı oda herşeyi eşiyle yaşamalı ..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• en doğrusuda odur zaten ,sizde doğru olanı yapıyorsunuz.evliliğin sağlam temeller üzerine kurulması gerekirse doğru olan da odur.bir taraf birileriyle bir şey yaşamışsa ilerde problem olabilir ve o evliliğin yürümesi zor olur.o güzel duyguların o güne yani o geceye bırakılması inanılmaz bir duygudur .ben yaşadığım için söylüyorum.şu an bile ogünü hasretle arıyorum.size mutluluklar dilerim.düşüncelerinizden taviz vermeyin derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah muhabbetinizi arttırsın. Aynen öyle olmalı katılıyorum

0|0
    0|0
  • merak etme dunya tencere kapak misali... her tencere kapağını bulur.. temiz olan temizi, kirli olanda kirli olanı bulur. kimsenin göremediği fakat herkesin farkettiği adalet budur...

0|0
    0|0
    • Aynen öyle arada istisnalar çıksada gercekten geneli böyle .. Bir insan temiz olduktan sonra herşey yoluna gırıyor ben 2 yıl öncesıne kadar asla böyle bir insanla tanısacagımı dusunmezdım kı zaten daha yasımda cok buyuk degıl 19 o da 21 yaşında ama herşey kısmet . Sen temız olduktan sonra herşey oluyor

• her işte neyse niyetin odur kısmetin... niyetin iyiyse kısmetinde iyisi olacak inşallah...

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama bu zamanda öyle bi erkek yok hepsi öyle yada böyle yaşamıştır bişeyleri.

0|0
    0|0
    • elbette var .. Bulmadan önce yok dıyoruz buluncada ınanmıyoruz .. Neden olmasın ..

• Fikirsizmm :))

Yükleniyor...