Yasmin doğum kontrol hapı kullanan var mı arkadaşlar? Veya başka bir dkh? Özellikle cinsel anlamda sizden sorularıma cevap bekliyorum?

Bilgisi olan bir arkadaş veya kullanan biri yazarsa çok sevineceğim. Nasıl kullanılmalıdır? Ne zaman tesir sağlar? İlişkilerinizde tamamen özgür mü kalıyorsunuz bu hapı kullandığımızda?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hapı kullanmak mı istiyorsun_?

0|0
    0|0
    • Hapı bugun kullanmaya basladım.

• oda ödem gidericiymiş

• Doğum konrolü sabah öbürünü akşam iç sana uyarsa ya da öğlen.

Erkekler Ne Diyor 6

• İlişki içinse, ilişkiye girmeden 1 ay önce başlamalısın diye biliyorum ki hamile kalmayasın. Ondan sonra özgürsün hiç bir riski yok. Tabiki doktor hapı tavsiye ettiyse

1|0
    0|0
  • Hanımefendi minimum bir hafta önce başlamalısınız en büyük yan etkisi aşırı tüylenme yapar bilginize

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı.. ilişkiden sonra kullanılır.

0|0
    0|0
  • Reçete iş görmüyo mu

0|0
    0|0
  • Butun dogum kontrol haplari ise yarar

0|0
    0|0
  • 1-2 ay düzenli kullanılmalı diye biliyorum kuralları var git doktora dr kontrolünde kullan daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle doğum kontrol hapini ilk kullanacaksn nasil kullanman gerektigini cok iyi bilmen lazim. ilk kullanimda adetin ilk günü baslanir ve hergün icilir hap bitene kadar 21 günde biter. ssonra adet oluyosun zaten hangi gün adet olduysan o günden bir hafta gecince ertesi gün hapi kullanmaya tekrar basliyosun yani sekizinci gün oluyor bu. Koruma etkinligine gelince hergün ayni saatlerde icmen daha etkili ilk bir haftadan sonra korumada oldukca basarilidir. umarim aciklayici olmustur

0|0
    0|0
    • evet tesekkur ederım. Doktorum bana baska bır sebepten dolayı verdı bu hapı. Adetım bugun bıttı bana hemen baslamam gerektıgını soyledı. Bu konuda korumada sıkıntı cıkar mı?

• Var sor canm

0|0
    0|0
    • Bırlıktelıgınızdekı bırbırınızı hamıle kalmamak ıcın koydugunuz sınırlamaları bu hapla bırlıkte tamamen kaldırdınız mı?

• ama sadece bır gun gectı bu ne gıbı sorun yaratabılır kı? ayrıca bu bır ay ıcerısınde ılıskıye gırmeyecegım tam 7 gun ara verdıkten sonra hapı yenıden kullanmaya baslıycam ve o zaman ılıskıye gırecegım?

• hayır ilk regl oldugun gün başlıcaksn ilişkiye gir ya da girme bu önemli değil ama her türlü dgk hapları reglin ilk günü başlanır google aratarak bakabilirsin...

Yükleniyor...