Hpv virusu ben napicam?

bu virus hakkinda bilgisi olan var mı lutfen yardim edin genital bolgemin dis dudaklarinda sigiller cikmaya basladi korkuyorum doktora gitmeye? (lutfen dalga gececeklrr fikirlerinizi kndinize saklayin )

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• doktoru ihmal etme bililerin gizli kalacak hem o mantarda ola bilir erken teşhis iyidir utanma sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Virusse antibiyotik virüse etki etmez ancak alırsan vücut virüsle uğraşırken bide bakterilerle uğraşmaz tabi normalde, yıllardır antibiyotik kullandığımız için bakterilerin çoğunun buna bağışıklığı vardır kesin o yüzden etki etmez hatta bağırsağındaki bakterileri öldürür vitamin alamazsın bir yerin kanar pıhtılaşmaz ölür gidersin sonrada derler neden gitmiş kalp diyorlar antibiyotik diyemezler tabi ;D

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın var mı öncelikle?

0|0
    0|0
  • Arkadaşım tedavi olmaya, doktora gitmeye korkarsan rahim ağzı kanseri kaçınılmaz...

0|0
    0|0
  • Saglijta utanma vr korkma olmaz gidersin kesin ne olduğunu söyler tedavisi başlar kısa zamanda kurtulursun... tabi gitmeyip kulaktan dolma bilgiyleyyaptığın yapacağın herşey sağlığına zarar verebilir...

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım bu ciddi bir durum ne geri kafalı insanlarsınız ondan kork bundan utan anca kanser ur oluncamı aklınız başına gelecek bunun icin doktorlar boşamı eğitim alıyorda sorununu dr gitmek yerine burada cevap arıyorsun

0|0
    0|0
  • Seni sken senden önce natasalarla yatmış
    pislik i sana bulaştırmis. Allah belanı vermiş
    acil dr ye.. çabuk

0|0
    0|0
  • Sevgilinle Condom kullanmadan anal ilişki yamadıysan ve temizlemeden tekrar vaginal ilişki yaşadıysan bunun olması çok normal ve ciddi bir hastalık en kısa zamanda doktora gitmeni tavsiye ederim. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok hiv değil bu. sorununun çözümü çok basit (uzman-tıp fak.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hpv olduğunu nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • Genital sigil demek hpv demk zaten bska ne ndeni olablirki?

• Görmeden nereden bileyim ne olduğunu her genital siğil hpv olsaydı :D Git bir dermatologa öğren geç olmadan kendi kendine de teshis koyma bir daha

• İlla bir virüsden olmayabilir doktora git

Yükleniyor...