Vajinanın güzel kokması için neler yapılabilir?

Temizliğimize dikkat ediyoruz ama vajinanın güzel kokması için yapılması gerekenler, kullanılabilecek ürünler nelerdir? Erkekler vajinada ne tarz kokulardan hoşlanır?

Güncellemeler:
Vajinaya zarar vermeyecek tavsiyeler lütfen :)
Bildiğiniz ürünler ve markalar varsa onları da yazar msnz :)

0|0
8|32

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar bilinçsizsiniz anlayışsız insanlıktan çıkmasınız. Kız resmen normal hijyenik anlamda soru sormuş hemen ilişki falan filan biraz birşeyleri doğru yoldan açıklayın. Belki kızın akıntı sorunu var ki bayanların %60 nde mevsim geçişlerinde bunu yaşar veya genel olarak olan sorun bu. Ve evet belki ilişki sorasında mahcup olmamak adına itinalı şekilde karşı tarafı düşünerek steril olmak istiyor? Hemen bir savunma bir şüpheyle laf sokma erkeklik taslama çabaları. Yürüyün gidin ya. Medeniyetin ortasında insan gibi cevap vermeyi bile bilmiyorsunuz..

Akadaşım duştan sonra bebek pudrası veya johnsons baby yağlarını kullan, haddinden fazla temizleme yapma ( vajinanın belli bir pH değeri vardır, bu bakteri içerir, kendisini koruması için) Sabun asit baz olduğundan bu dengeyi bozar. Duş harici de seba med intimacy losyonlarını kullan. Güzel koku arama, vajinanın kendi kokusu olması normal ve kimyasal kokuyla birleşmemeli, bu söylediğim ürünler içlerinde aloe vera içerir, ki bu da kokuyu dengeler temiz kokarsın. İnternetten vajinal losyonlara bakabilirsin bunların mevcut doğal kokuları var zaten. Sakın parfüm vücut losyonu vs sürme mikrop bulaştırırsın. Kal sağlıcakla

7|6
    1|0
    • Tesekkur ederm :) bu soruya en guzel ve en kaliteli cevabi verdiniz sagolun :)

• Gül yagida kullan dusa girdiginde bir kivaya gül yagi damlat o kovadaki suyla yika guzelce vajinani ondan sonra gor nasio kokuyo vajinan

Erkekler Ne Diyor 32

• Hiç bir ürün kullanma sakın.. Sabun temizliği hiç bir şeye benzemez.. yeter ki tuvaletten sonra gereken uygulamayı yap.. Vajinanın kendi salgısının kokusu hiç bir şeye benzemez o koku erkek için çekim kuvvetidir.. Tekrar ediyorum yeter ki hijyen kuralına uygun temizlik yapın.. Akıntı var ise mutlaka pet kullanın..

0|0
    0|0
    • Igrencsın vajına kokusu kendı adına yaz hıCbır erkege vajına salgı kokusu cekıcı gelmez.

• Tesekkurler yorumunuz icin :)

• En güzeli ve olması gereken su ile yıkaman. Onun dışında bişey yapmamalısın yapısı bozulur.
    Güzel koksun diyorsan iç çamaşırlarının olduğu çekmeceye bir kaç tane kokulu sabun koy kokuları çamaşırlara nüfuz eder ve sen giydiğinde güzel kokar bikini bölgen.

0|0
    0|0
  • Eğer hijyene önem veriyorsan bence boşuna kozmetik ürünler kullanma , çünkü vajina kokusu tenden değil içinden gelir , salgılarının kokusu vajina kökünü belirler. Belki biraz losyon ile varsa kötü kokuyu bastırma şansın olur hepsi o kadar

1|0
    0|0
  • Hanımefendi vagina kokuya neden olan iki etken vardır ya vaginal enfeksiyon ya da ph dengesinin bozuk olması enfeksiyon icin tedavi on dengesi için ise intim sıvısı kullanmanız gerekir bunlar olduğu takdirde en doğal koku natürel kokusudur

1|0
    0|0
    • İntim sıvısı ne? İlk defa duydum

• bir de vajinal kararma neden oluyo, nasil onlenebilir?

• Haydaaaa anlayamadigim insanlara yardımcı oluyorum bilimsel açıklamalarını yapıyorum en iyi can olmuyorum başkası yazınca oluyor pes doğrusu

• Vallaha erkeklere birak kokuyu lağıma soksanda hoslanir öyle yoklukta insanlar var :(

3|0
    0|0
  • Kremler var onları kullan pamuk gibi olur

0|0
    0|0
    • Hangi markalar en iyisi oluyo? Fikir alabilir miym

• Sen daha iyi bilirsin.. Nemlendirici kremleri kullan işte zararı olmaz onun hem güzel kokar hem yumuşak olur

• en güzel yöntem harici uygulama değil dahili yöntemlerdir yani yediklerin ve bitki çayları. çok uzun bir liste bu günde 5 öğün uygula vajeninde hem gzl koku hem çok tatlı tatlar oluşur

0|0
    0|0
    • O listeyi benmle paylasabikir msn :))

• Listeyi paylasabilir msn? :))

• Temiz bakım yap sadece

0|0
    0|0
  • vajinada her hengi bir iltihaplı hastalık yok ise kendi kokusu güzel zaten ekstra bir ürüne gerekyok bence

0|0
    0|0
  • İstanblue karpuzlu sür oraya haha ;)

0|0
    0|0
    • Cok komik hahaha :)

• Mis gibi karpuz kokar
      O degil de saka maka bizim arkadas parfum niyetine kullandigini gördüm yeminle ;)
      Kızlarda diyordu bu koku ne diye ;)

• her gün yıkar isen vajina kokun doğal kokusunda olur ama eğerki kokulu olsun diyor isen kokulu ped ler var onlardan al

0|0
    0|0
    • Bunlari uyguluyorum zaten, tesekkurler yorumunuz icin :)

• ama sakın başka bir şey sürme vajinanda yaralar olur ya da vajina yani rahim kanserine gider

• Camasir suyuna bas iyice yika sonra balkona as kurusun

1|1
    0|0
  • kendi kokusu beni benden alıyor

0|1
    0|0
  • öncelikle sağlığına dikkat etmelisin antibyotik kullanımı ve çok ilaç kullanımı yapmamalısın. onun haricinde de güzel temiz her gün yıkarsan kafi olur. parfüm sıkman anlamsız. kendi temiz kokusu iyidir.

0|0
    0|0
  • deoderant kullan

0|0
    1|1
  • gül kremi ile kremle

0|0
    0|0
  • Losyınlar var.. kakao iyidir :)

0|0
    0|0
  • cidden tiksindiriyorsunuz kadınlardan

0|0
    0|0
    • Bir kadinin kocasi ve kendisi icin kendine ozen gostermek istemesi seni tiksindiriyosa sende bir sorun var demektir

• yağ sür kokulu

0|0
    0|0
  • çilek sür çilek kokusu iyidir

0|0
    0|0
  • Temiz bakım yap sadece

0|0
    0|0
  • Fazla anlamam ama. Farkli birsey kullanma Tenin kokusu partnerin icin en guzel kokudur

0|0
    0|0
  • anlaşıldı canım sen evlisin ya da arkadaşlarınla fazla mesai yapıyon doğrumu

0|0
    0|0
    • Hayr ama ileriye yönelik bilgi edinmeye calisiyorum :)

• ilişkiye girmeyenlerde öyle bir sorun çok az gördüğüm kadarıyla sanırım temiz olmak

• boş ver seninki sidik koksun aldırma onun bile bir sürü alıcısı var.

0|0
    1|1
  • Vişneli koku superdir

0|0
    1|1
  • vajina koklayan erkek de mi varmış:)))

tobe tobe..

0|0
    1|2
  • Ben bugün iliskiye girdim parmaklarimi soktum kokladim lavanta gibi kokuyodu anlamafim yani

0|0
    0|0
  • Karanfil koy

0|0
    0|0
  • Ameliyat ol kokmasın.

0|0
    0|0
    • Boyle ameliyat mi var

• Uyduruyosun gibi geldi bana

• Seni isteyen olduktan sonra onun kokusu hiçbir şey zaten. Onun kokudan önce neleri var dikkate şayan:)

• Hiç bir şey kullanma. Tertemiz al kılları ve duşunu da tertemiz al sonra bırak kendini eşinin kollarına :)

0|0
    0|0
    • Kulaga hos geliyo :) tesekkurler yorumunuz icin :)

• Çok hoş tabi :) Benim eşim olacak kişi eşim olduğunda böyle yapsın gerisini bana bıraksın :) Gerekirse sabaha kadar :) Rica ederim.

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Kokulu sıvıların içindeki kimyasallar vajinanızın sağlığına hiç de iyi gelmezler. Eğer vajinanızdan hoş olmayan bir koku alıyorsanız bir jinekoloğa görünmelisiniz.

0|1
    0|0
  • vajinanın zaten kendine has kokusu var. temiz tuttuğun müddetçe başka bir ürün kullanma oraya. hele kozmetik asla

0|1
    0|0
  • sorununa çözüm bulabildin mi bacım?

0|0
    0|0
    • bayramın mübarek olsun.

• temizlik ve hijyen dişinda , oriflame nin feminelle deodorant i var genital bolgeyi ferahlatan. doğal bir koku tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Gül suyunda yıka

1|1
    0|1
  • GenitL bölge temizleme jelleri var

1|1
    0|0
    • Marka tavsiye eder msnz :)

• Sagolun zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederm :)

• Rica ederim

• Kolonya şişesini boşaltacaksın kardeş

0|1
    1|1
    • Yok haci sakirle yikasin *

• ulan ne mesaj attınız be

• Ya s in kac senin aslan senin yürüdüğün yollarda bizim piknik yapmisligimiz var elind e ki telefonu yavasca yere birak

Yükleniyor...